توسط موسسه خیریه رستمی صورت گرفت؛
اهدا 410 میلیون ریال هدیه به پرسنل بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر

7 فروردين 1399
410 میلیون ریال هدیه به پرسنل بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر توسط موسسه خیریه رستمی اهدا شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست اظهار داشت: باید هنرمندان، ورزشکاران، خیرین و فعالان اجتماعی و آحاد مردم دست در دست هم دهند و زنجیره کرونا ویروس رو قطع کنند تا دوباره شاهد بوشهر سالم و ایرانی عاری از کرونا باشیم.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با درخواست از مردم برای پرهیز سفرهای درون و برون استانی گفت: امروز امر به معروف در خانه ماندن و نهی از منکر دوری از اجتماع است.
سفرهای درون استانی عامل مهم انتقال بیماری کرونا ویروس
دکتر کشمیری با بیان اینکه از هم استانی‌ها درخواست می‌شود از شهر خود به بهانه‌های مختلف خارج نشوند افزود: سفرهای درون استانی عامل مهم انتقال بیماری کرونا ویروس است، بنابراین در خانه بمانید و عامل مرگ دیگران نشوید.
ناقل ویروس کرونا به سالمندان نباشیم
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه ناقل ویروس کرونا به سالمندان نباشیم اضافه کرد: امسال احترام به بزرگ‌ترها، نرفتن خدمت ایشان است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: جان همه انسان‌ها باید برایمان مهم باشد، با تردد غیرضروری جان کسی را به خطر نیندازیم.
دکتر کشمیری ضمن تقدیر و تشکر از مردم بوشهر در خصوص رعایت مسائل بهداشتی و حضور در خانه، از خیرین هم استانی خصوصاً جناب آقای هادی رستمی تشکر ویژه کرد.
صبح امروز زوج هنرمند هم استانی پیمان زند و نگین کتویی زاده با حضور در دفتر رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نمایندگی از موسسه خیریه رستمی مبلغ ۴۱۰ میلیون ریال به پرسنل بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر اهدا کردند.
انتهای پیام/ م.غ 1023

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
خیر     هدیه     بیمارستان     شهدای.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >