در راستای توسعه پایدار استان؛
دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأسیس خواهد شد

18 دی 1397
در راستای توسعه پایدار و توجه به ایمنی انسان، محیط کار بهداشتی و احترام به محیط‌زیست، شورای گسترش وزارت بهداشت با تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موافقت کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این خصوص گفت: با توجه به وجود بزرگ‌ترین تأسیسات نفت و گاز و انرژی جهان در استان بوشهر این دانشکده قصد دارد در قالب سیاست‌ها و مأموریت دانشگاه، در جهت توسعه محورهای سلامت، امنیت، محیط‌زیست، افزایش تولید، کاهش هزینه‌ها، رشد بهره‌وری کارگاهی، صنعتی یا سازمانی و ملی با ایجاد رشته‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در حوزه آموزش و انجام پژوهش‌های ذیربط قدم بردارد.
دکتر سعید کشمیری افزود: در راستای طرح تحول در آموزش و واگذاری مأموریت ویژه توسعه دانش، ایمنی مرتبط با محیط‌زیست به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از طرف کلان منطقه 5 و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، خوشبختانه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی با تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌زیست و طب محیطی (HSEEM) موافقت کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: رشته‌های بهداشت حرفه‌ای، HSE، سم‌شناسی، طب کار و طب محیطی، تهویه صنعتی، مهندسی صنایع-ایمنی صنعتی، ارگونومی و سایر رشته‌های مرتبط می‌توانند در این دانشکده مطرح گردند.
انتهای پیام / م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تاسیس.دانشکده     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   18 دی 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >