برنامه زمان‌بندی دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

تاریخ نامه: 24 بهمن 1396
شماره نامه:
 
دانشجويي  |   

 

برنامه زمان‌بندی دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور اعلام شد.


دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در مردادماه ۹۷ در حیطه های آموزش پزشکی، استدلال بالینی علوم پایه، فلسفه پزشکی، مدیریت نظام سلامت  و کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم برگزار می شود حیطه "کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم" جهت مشارکت بیشتر دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی و دستیاران بالینی به حیطه‌های دیگر دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور افزوده شده است.

ضمناً شرکت دانشجویان مقاطع کارشناسی و دکترای حرفه‌ای علاقمند به حوزه نوآوری و کارآفرینی نیز در این حیطه بلامانع می‌باشد.

دانشجویانی که تمایل به شرکت در دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی دارند، می‌توانند جهت  ثبت‌نام درون دانشگاهی به آدرس سایت:
 tagso.bpums.ac.ir/Fa/dynamicForm-135.htm مراجعه نمایند.

قابل ذکر است مهلت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 25 بهمن ماه سال جاری می‌باشد واین زمان تمدید نمی‌گردد.

قابل ذکر است جهت ثبت‌نام درسایت مرکز سنجش آموزش پزشکی تمامی شرکت کنندگان در روزهای ۲۸ بهمن تا ۲ اسفند ۹۶ به نشانی sanjeshp.ir  مراجعه نمایند.

آزمون غربالگری متمرکز (مرحله اول آزمون انفرادی) در ۳۱ فروردین ماه ۹۷ برگزار می‌شود و نتایج راه‌یافتگان به مرحله آزمون گروهی در هفته سوم اردیبهشت ۱۳۹۷ اعلام خواهد شد.

دریافت گزارش پروژه بر اساس موضوع اعلام شده (مرحله اول آزمون گروهی) در ۱۵ تیرماه ۹۷ انجام می‌شود و آزمون مرحله دوم (انفرادی و گروهی) در تهران در روزهای ۱۳ تا ۱۸ مردادماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

 

دبیرخانه دهمین المپیاد علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

 کلمات کلیدی:
برنامه     المپیاد     علمی     دانشجویان     علوم.پزشکی     کشور    
زمان‌بندی    

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >