افتتاح پایگاه سلامت خیر ساز امام رضا (ع) در دشتستان

16 آذر 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، پایگاه سلامت خیر ساز امام رضا (ع) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهر برازجان افتتاح شد.

امام‌جمعه شهر برازجان در این مراسم گفت: ساخت پروژه در حوزه سلامت شهرستان توسط خیرین به‌سلامت جامعه می‌انجامد و می‌تواند منشأ خیر برای مردم باشد.
حجت‌الاسلام  حسن مصلح افزود: باید خیرین را به ساخت پروژه‌هایی که سلامت جامعه را ارتقا می‌دهد تشویق کنیم.
مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد وزارت بهداشت و درمان نیز گفت: برای اولین بار به استان بوشهر سفرکرده‌ام و در این مدت کوتاه متوجه شدم که مرد این استان روحیه نوع‌دوستی و خیرخواهی بسیار خوبی دارند و با حمایت و جلب‌توجه خیرین می‌توان استان بوشهر را ازلحاظ جذب خیرین در حوزه سلامت به استان برتر کشوری تبدیل کرد.
دکتر مصطفی جمالی افزود: در سال گذشته 10 هزار میلیارد ریال خیرین در کشور به حوزه سلامت کمک کرده‌اند و در 6 ماهه نخست سال 95 نیز کمک‌های خیرین به بیش از 7 هزار رسیده که در پایان سال انتظار داریم به دو برابر این رقم برسد.
مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد وزارت بهداشت اظهار کرد: باتدبیر وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تشکیلاتی نظیر سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسه خیرین با عنوان معاونت اجتماعی را در زیرمجموعه خود قرار داده است.
این مقام مسئول افزود: وظیفه ما در وزارت بهداشت تسهیل گری است تا موانع کار را برای خیرین برداریم تا برکات آن ظاهر شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در خصوص این پروژه گفت: پایگاه سلامت امام رضا (ع) در زمینی به مساحت 150 مترمربع و بااعتبار یک میلیارد و 700 میلیون ریال توسط خیر سلامت، دکتر خسرو بحرانی احداث و به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اهداشده است.
مهندس حسین دارابی افزود: خدماتی نظیر مراقبت‌های بهداشتی کودکان، نوجوانان و جوانان، مادران باردار، میانسالان، سالمندان توسط مراقبین سلامت در این پایگاه ارایه می‌شود و با استقرار پزشک دسترسی به خدمات درمانی برای مردم محله رزمندگان مرتفع شده است.


انتهای پیام/س.غ 30


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح.مرکز.سلامت     حجت‌السلام.حسن.مصلح     دکتر.مصطفی.جمالی     مهندس.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت‌درمان.برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >