تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان رویکرد ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

30 آذر 1395
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران گفت: تجلیل از همکاران ایثارگر، جانباز و خانواده معظم شهدا وظیفه همگانی و رویکرد ویژه و همیشگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

مهدی مرکبی با حضور در بندر دیر در دیدارهای جداگانه با خانواده شهید حاج حسین مقاتلی و جانباز مختار ابراهیمی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: یکی از برنامه‌های مورد تأکید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار با همکاران ایثارگر و خانواده معظم شهدا تحت پوشش دانشگاه است که این برنامه به‌طور مستمر در حال انجام است.
وی با اشاره به تعداد ایثارگران شاغل در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: مفتخریم که در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همکار هشت شهید، 280 جانباز، 35 آزاده، 45 فرزند شهید و بیش از هزار رزمنده دوران دفاع مقدس هستیم.
وی بابیان اینکه دیدار با همکاران ایثارگر و خانواده معظم آن‌ها یکی از برنامه‌هاست که مصداق کامل فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان در جامعه است، گفت: مقام معظم رهبری همواره بر زنده نگه‌داشتن یاد شهدا تأکیددارند و فضیلت این مهم را کمتر از شهادت نمی‌دانند و لازم است که ما نیز در راستای ایجاد جامعه ولایی که موردنظر شهدا گران‌قدر است از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
دبیر شورای خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: جامعه نگاه ویژه و محترمانه‌ای به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران دارد که این مسئله نقش این عزیزان را در جامعه پررنگ‌تر کرده است.
حجت‌الاسلام محمود عبداللهی بابیان اینکه از مقبولیت خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در ترویج کارهای خیر و خداپسندانه می‌توان استفاده کرد گفت: جامعه نگاه مثبتی به این عزیزان دارد و ما هرکجا از دستان آن‌ها برای جذب نیات و کمک‌های خیرین بهره برده‌ایم موفق بوده‌ایم.
در این دیدار دختر شهید مقاتلی و از کارکنان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص پدر شهیدش گفت: پدرم مسن‌ترین شهید شهرستان است او سن و سال را بهانه ماندن نکرد و همگام و همراه با جوانان غیور شهرستان درصحنه پیکار با دشمن بعثی به ندای خمینی کبیر لبیک گفت و خون پاک خود را در این راه تقدیم کرد.
مختار ابراهیمی جانباز دوران دفاع مقدس نیز ضمن تشکر از حضور مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران و همچنین دبیر شورای خیرین سلامت این دانشگاه برای حضور در بندر دیر و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کرد.
گفتنی است 9 نفر جانباز، یک نفر فرزند شهید و 5 نفر از خانواده شهدا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر شاغل هستند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     ایثارگران     حجت‌السلام.محمود.عبدالهی     مهدی.مرکبی     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   30 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >