معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
کارکنان حوزه نیروی انسانی باید بیشترین لطافت در ارتباط با همکاران را داشته باشند

2 بهمن 1395
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کارکنانی که در حوزه منابع انسانی مشغول به خدمت هستند علاوه بر اجرای قانون و مقررات سازمانی باید بیشترین لطافت را در ارتباط با نیروی انسانی داشته باشند.

دکتر ایرج بیژنی در کارگاه آموزشی قوانین و مقررات استخدامی افزود: اگر کارکنان شاغل در این حوزه رفتار سازمانی خوبی با همکاران خود داشته باشند ضمن اجرای قانون، از تنش‌های احتمالی که در صورت ناآگاه بودن همکاران از قوانین و مقررات سازمان ممکن است سر بزند پیشگیری می‌کنند.
وی تصریح کرد: تاکنون جای خالی این‌گونه کارگاه‌ها در حوزه منابع انسانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور احساس می‌شده و برگزاری این کارگاه‌ها توسط اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت باعث آموزش‌های سازمان‌دهی شده و مرتبط با حوزه منابع انسانی می‌شود.
کار در منابع انسانی دانشگاه امری بااهمیت و حساس است
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کار در مجموعه منابع انسانی دانشگاه دارای حساسیت‌های خاصی است به‌نحوی‌که کارکنان این حوزه با احساسات و نیازمندی‌های انسان‌ها سروکار داشته و باید خدماتی ارائه دهند که در جهت پیشبرد اهداف سازمان باشد.
دکتر بیژنی بیان داشت: در حال حاضر باوجود نرم‌افزارهای جدید برای واردکردن اطلاعات همکاران، کار به نحو شایسته‌ و ارزشمندی انجام می‌شود اما آنچه از اهمیت بیشتری برخوردار است رفتار سازمانی است که باید بیش‌ازپیش به آن توجه شود.
دانش‌افزایی بیشتر کارکنان از برنامه‌های اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت است
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانش‌افزایی بیشتر کارگزینی‌های دانشگا‌های علوم پزشکی سراسر کشور و آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات از استخدام تا بازنشستگی از برنامه‌های اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت است.
عبدالرضا محبوبی افزود: کارگاه قوانین و مقررات استخدامی ویژه کارگزینی‌های مجموعه این دانشگاه است که شامل کارگزینی‌های ستاد، بیمارستان‌ها شبکه‌ها و تمامی کسانی است که به‌نوعی با کارگزینی و امور اداری در ارتباط هستند.
وی خاطرنشان کرد: مدرسین برگزیده وزارت بهداشت به‌صورت دوره‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور رفته و به کارکنان منابع انسانی آموزش می‌دهند که مدرسین این کارگاه نیز از استان‌های سمنان، کردستان، مشهد و اراک هستند.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: این کارگاه برای اولین بار و به‌صورت همزمان در سایر استان‌ها در حال برگزاری است که در استان بوشهر نیز به مدت چهار روز در سالن اجتماعات بیمارستان شهدای خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ م.ف 1026
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
کارگاه.آموزشی     قوانین.استخدامی     معاونت.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی     عبدالرضا.محبوبی        

تاریخ بروز رسانی:   2 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >