ارتقای سطح ارایه خدمات بهداشتی و درمانی از اولویت‌های حوزه سلامت است

12 بهمن 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ارتقای سطح ارایه خدمات بهداشتی و درمانی از اولویت‌های حوزه سلامت می‌باشد به‌گونه‌ای که شاهد ارتقای کیفیت خدمات در حوزه بهداشت بوده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس حسین دارابی در نشست هم‌اندیشی با اعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه دشتستان افزود: ارتقای سطح ارایه خدمات بهداشتی و درمانی از اولویت‌های ما در حوزه سلامت می‌باشد و همزمان با طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت شاهد ارتقای کیفیت خدمات در مرکز خدمات جامع سلامت شهر وحدتیه بوده‌ایم.
وی تصریح کرد: در حاضر در مرکز خدمات جامع سلامت شهر وحدتیه، چهار پزشک و یک دندان‌پزشک خانواده فعالیت دارند که مطابق با دستورالعمل پزشک خانواده و بیمه روستایی به مردم ارایه خدمت می‌کنند.
این مقام مسئول اظهار کرد: توسعه و تجهیز خدمات آزمایشگاهی از دیگر اهداف شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در وحدتیه، می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در همین راستا تأمین نیروی انسانی آزمایشگاه و خرید دستگاه اتوآنالایزر (تشخیص تستهای آزمایشگاهی) و همچنین دستگاه عکس‌برداری دندانپزشکی در دستور کار ما قرارگرفته که در آینده‌ای نزدیک محقق خواهد شد.
مهندس حسین دارابی افزود: تعامل و مشارکت بین بخشی به‌خصوص با شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی در توسعه زیرساخت‌های فیزیکی از رویکردهای مهم دانشگاه علوم پزشکی می‌باشد که می‌تواند در پیشبرد اهداف در حوزه سلامت سازنده باشند.
نشست هم‌اندیشی مسئولین شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه جهت بررسی وضعیت بهداشتی این شهر برگزار شد.
کرامت کشاورز رییس شورای وحدتیه نیز ضمن قدردانی از زحمات پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه، در خصوص مشکلات بهداشتی و درمانی این شهر مطالبی را بیان کرد.
گفتنی است در این نشست، مهندس حسین دارابی رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، معاون بهداشتی، مهندس حسین دلخواه و اعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    نشست     خدمات.بهداشتی     مهندس.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت‌درمان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >