تجلیل به مناسبت روز پرستار صورت گرفت:
تجلیل دانشجویان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پرستاران

16 بهمن 1395
جمعی از دانشجویان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در بیمارستان فوق تخصصی قلب، از پرستاران این بیمارستان با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر تجلیل کردند.

 در این برنامه که معاون سیاسی استاندار بوشهر نیز حضور داشت، دانشجویان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تبریک میلاد حضرت زینب و روز پرستار به پرستاران این بیمارستان، از خدمات آنان با اهدای شاخه گل و شیرینی تقدیر کردند.
 معاون سیاسی استانداری بوشهر در حاشیه این برنامه در گفتگو با خبرنگار مفدا بوشهر با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از همه‌کسانی که در حوزه سلامت جامعه تلاش می‌کنند به‌ویژه پرستاران تشکر کرد.
 عبدالکریم گراوند افزود: پرستاران خدمت بزرگی به جامعه می‌کنند و ما برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی می‌کنیم و به آنان خدا قوت می‌گوییم.
 مدیر دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با تبریک دهه فجر و میلاد حضرت زینب و روز پرستار هدف از این برنامه را توانمندسازی دانشجویان در عرصه‌های مختلف و آشنایی دانشجویان با مسئولیت‌های خطیر اجتماعی عنوان کرد.
مهندس محمدمهدی محمدی افزود: این برنامه به همت همه تشکل‌های دانشجویی اعم از بسیج، انجمن اسلامی، جامعه اسلامی به‌ویژه کسانی که در جشنواره‌های فرهنگی و قرآن و عترت دانشگاه حضور فعال دارند ترتیب داده‌شده بود.
انتهای پیام. س/ ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     معاون.سیاسی.استانداری     عبدالکریم.گراوند     مهندس.محمدمهدی.محمدی    

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >