معاون استاندار بوشهر مطرح کرد؛
توسعه و بهبود وضعیت سلامت در استان بوشهر

18 بهمن 1395
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر گفت: توسعه و بهبود وضعیت سلامت در استان بوشهر و دیگر نقاط کشور از دستاوردهای دولت تدبیر و امید بوده است.

عبدالکریم گراوند در آیین تجلیل از پرستاران استان بوشهر و بزرگداشت دهه مبارک فجر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: خدمات‌دهی پرستاران به بیماران و زحمات آنان یک نوع عبادت است.
وی افزود: هر کاری پاداشی دارد ولی شغل پرستاری بسیار نیکو و ارزشمند است.
معاون استاندار بوشهر بیان کرد: جامعه پزشکی و پرستاران عزیز حتی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی به مبارزین خدمات بسیاری ارائه کردند و در هشت سال دفاع مقدس نیز نقش برجسته‌ای در کنار رزمندگان ایفا کردند.
گراوند خاطرنشان کرد: یکی از شعارهای دولت تدبیر و امید توسعه و بهبود وضعیت سلامت در کشور بود که سال گذشته گام‌های بزرگی در این بخش برداشته‌شده است.
وی گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون باوجود تمامی مسائل و مشکلات، اقدامات خوبی در کشور صورت گرفته است و نباید اختلاف‌سلیقه‌های کوچک باعث شود که دستاوردهای جمهوری اسلامی نادیده گرفته شوند.
معاون استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: تا قبل از انقلاب، کشور با نبود پزشکی ایرانی روبه‌رو بود ولی امروز ایران اسلامی در تربیت نیروی کارآمد پزشکی و ساخت انواع داروها در جهان سرآمد و پیشتاز است.
گراوند عنوان کرد: ارزش پرستار خوب، هم‌تراز با یک پزشک خوب است و یک پزشکی زمانی موفق است که تیم پرستاری خوب آن را همراهی کند.

این همایش به همت ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر، معاونت درمان، معاونت دانشجویی و فرهنگی و دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     معاون.استاندار     عبدالکریم.گراوند        

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >