رییس نظام پرستاری بوشهر مطرح کرد؛
مسئولان توجه ویژه‌ای به پرستاران داشته باشند/گزارش تصویری

19 بهمن 1395
رییس سازمان نظام پرستاری استان بوشهر گفت: پرستاران باجان و جسم انسان‌ها سروکار دارند بنابراین می‌طلبد که مسئولان ارشد استان به این مهم و این نیروی عظیم انسانی توجه ویژه کنند و آنان را در حد مطلوب ببینند.

حسین پوپ در حاشیه ضیافت شام به مناسبت روز پرستار ضمن تبریک دهه فجر و روز پرستار، اظهار داشت: نظام پرستاری استان بوشهر با چهار هیئت‌مدیره و بالغ‌بر دو هزار و ۵۰۰ عضو برای بالندگی و ارتقای حرفه پرستاری گام برمی‌دارد تا پرستاران بتوانند خدمات مؤثرتر و بهتری برای مردم عزیزمان ارائه کنند.
وی اضافه کرد: نظام پرستاری بوشهر امسال نیز همچون سال‌های گذشته برنامه‌هایی برای تقدیر از تلاش‌ها و خدمات بسیار زیاد کادر پرستاری نظام سلامت استان داشته است تا بتواند از این خدمات تقدیر کند.
رییس سازمان نظام پرستاری استان بوشهر افزود: توان و بضاعت نظام پرستاری بسیار ناچیز است و اصلاً نمی‌تواند پاسخگوی خدمات ارزنده پرستاران باشد.
کمبود نیروی پرستاری در استان بوشهر/ فاصله با استانداردها
وی بیان کرد: کمبود نیروی انسانی و فاصله زیاد با حداقل استانداردها ازجمله مشکلات نظام پرستاری در استان بوشهر است.
پوپ ادامه داد: برگزاری مراسم جشن، ضیافت شام و پذیرایی، اهدای جوایز و وام، برگزاری مسابقه فوتسال با تیم ناشنوایان، عقد تفاهم‌نامه با بنیاد فرزانگان جهان‌دیده برای خدمت به سالمندان، برگزاری مراسم پیاده‌روی سلامت و نشاط، دیدار با امام‌جمعه بوشهر و بیان مشکلات پرستاری، دیدار با فرماندار، شهردار، شورای شهر و سایر مسئولان استان و ذکر مشکلات پرستاری ازجمله برنامه‌هایی بوده است که نظام پرستاری امسال به آن پرداخته است.
وی اظهار داشت: کمبود نیروی انسانی و فاصله زیاد با حداقل استانداردها، نداشتن امکانات تفریحی رفاهی، تبعیض و تأخیر در پرداخت مطالبات ناشی از تأخیر پرداختی مطالبات دانشگاه از سوی بیمه ازجمله برخی از مشکلات پرستاری است.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
روز.پرستار     سازمان.نظام.پرستاری     حسین.پوپ        

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >