رییس شبکه بهداشت تنگستان:
اورژانس شهرستان تنگستان به بنز اسپرینتر مجهز شد

22 اسفند 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: یک دستگاه بنز اسپرینتر 314 به اورژانس شهرستان تنگستان اضافه‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ دکتر علی نگین تاجی اظهار داشت: یک دستگاه بنز اسپرینتر 314 با تمام تجهیزات و امکانات به ناوگان اورژانس شهرستان تنگستان تحویل داده شد و همچنین یک آمبولانس جهت تجهیز به اتاق سی‌سی‌یو به تهران فرستاده‌شده است.
دکتر نگین تاجی افزود: آمبولانس اسپرینتر 314 جدید که به این ناوگان اضافه‌شده است، دارای امکاناتی از قبیل برانکار سه‌حالته، ساکشن برقی با ظرف یک‌بارمصرف، DC شک (پرتابل)، ون تیلاتور اکسیژن‌رسانی به مریض به‌صورت خودکار و (کیف C.P.R احیاء قلبی ریوی) با تمام تجهیزات است.
وی بابیان اینکه این آمبولانس مجهز به همه امکانات پزشکی است بیان کرد: با توجه به وظیفه سنگین فوریت‌های پزشکی در زمان بحران، تصادفات و اقدام سریع و به‌موقع، وجود چنین آمبولانسی با امکانات خوب کمک قابل‌توجهی خواهد کرد
و امیدوارم با اضافه شدن این آمبولانس‌ها به ناوگان فوریت‌های پزشکی شهرستان خدمات بهتری به مردم شهرستان ارائه و پوشش خدمات‌دهی اورژانسی بهبود یابد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان همچنین اضافه کرد: هم‌اینک پنج پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری در این شهرستان فعال است که این تعداد پایگاه‌ها در اهرم، آباد، دلوار، بوالخیر و گادوی مستقر هستند.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ شهرستان تنگستان نیز گفت: یک دستگاه آمبولانس که از بخش دلوار برای تجهیز شدن به امکانات کامل C.C.U به پایتخت فرستاده‌شده، ظرف چند روز آینده به این امکانات تجهیز شده و به این ناوگان اضافه می‌شود.
حسین آردن افزود: این آمبولانس نیز برای کمک به بیماران قلبی بسیار مفید خواهد بود؛ همچنین با توجه به دو آمبولانس C.C.U و N.I.CU که قبلاً به این ناوگان اضافه‌شده است، این سومین آمبولانس C.C.U دار است که به اورژانس شهرستان اضافه می‌شود.
انتهای پیام/ ح.د  3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید.
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجهیز     اورژانس     دکتر.علی.نگین‌تاجی     حسین.آردن     شبکه.بهداشت‌درمان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >