تقدیر از بانوی نمونه دانشگاه

8 فروردين 1396
به دنبال انتخاب سرکار خانم نغمه هنرمند به‌عنوان بانوی نمونه، تیمی متشکل از مشاور رییس دانشگاه در امور بانوان، مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران و دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در منزل دکتر نغمه هنرمند حضور پیدا کرد و لوح تقدیر ریاست دانشگاه را به وی اهدا کردند.

در این جلسه که در آخرین روزهای سال 95 در فضایی معنوی برگزار شد دبیر امور مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با برشمردن صفات و خصوصیات بانوی دوعالم فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، زن ایرانی را به جهت تبعیت از خصوصیات این بانوی اسلام به‌عنوان الگوی زنان جامعه امروز دنیا، زنانی ممتاز دانست و گفت: امروزه در این دنیای وانفسای مادی و گرفتاری‌های عدیده موجود، این زن ایرانی است که با بهره‌گیری از شیوه زندگی حضرت زهرا (س) موفق شده است الگوی مناسبی برای زنان دیگر ملل اسلامی و غیر اسلامی باشند.
وی خاطرنشان کرد: تربیت و منش فاطمی در جای‌جای زندگی زن ایرانی قابل‌رؤیت هست و هر جا که زن ایرانی از این الگو بهتر استفاده کرده شاهد فرزندان صالح و خانواده بسامانی بوده‌ایم.
مهدی مرکبی مسئول امور ایثار گران دانشگاه علوم پزشکی نیز با توجه به شرایط موجود فرزند این خانواده که یک سال در بستر بیماری هستند، کار مادرانه این مادر را در پرستاری فرزند دلبندش کاری ایثارگرانه دانسته و برای فرزند این خانواده آرزوی سلامت و بهبودی کامل کرد.
حمیده خاتون هلال بحر مشاور رییس دانشگاه در امور بانوان نیز با توجه به رفتار و منش خانم دکتر در محل کار و تلاش‌های وی در پیشبرد فعالیت‌های سازمانی با توجه به رفتار و منش حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) دانسته و انتخاب وی به‌عنوان زن نمونه از طرف رییس دانشگاه علوم پزشکی را تبریک گفت.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تقدیر     بانوی.نمونه.دانشگاه     نغمه.هنرمند     مهدی.مرکبی     حمیده‌خاتون.هلال‌بحر    

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >