دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین افتخار است

31 خرداد 1396
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران گفت: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین افتخار است.

مهدی مرکبی با حضور در شهرستان دشتستان در دیدار با خانواده جانباز، رسول امیری از کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افزود: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مورد تأکید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار با همکاران ایثارگر و خانواده معظم شهدا تحت پوشش دانشگاه است که این برنامه به‌طور مستمر در حال انجام است.
مرکبی افزود: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت‌شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.
دبیر شورای خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: بیش از 88 جانباز و ایثارگر و 5 فرزند شهید از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان هستند و ما مفتخریم که در خدمت این عزیزان هستیم.
دکتر حسین دارابی افزود: روحیه ایثارگری تأثیر بسزایی در تربیت فرزندان دارد و ما شاهد مدارج علمی فرزندان این عزیزان در دانشگاه‌های معتبر کشور هستیم.
رسول امیری 8 سال دفاع مقدس، ضمن تشکر از حضور مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دبیر شورای خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در شهرستان دشتستان و دیدار با خانواده ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، خاطراتی از دوران دفاع مقدس بیان کرد.
گفتنی است رسول امیری از جانبازان 8 سال دفاع مقدس، شاغل در بیمارستان شهید گنجی برازجان می‌باشد و بیش از 30 ماه در جبهه‌های حق علیه باطل جنگیده است و دو تا از فرزندان ایشان، دارای مدرک پزشک عمومی می‌باشند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
امور.ایثارگران     مشاور.رییس     مهدی.مرکبی     دیدار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
جانباز     رسول.امیری     حسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   31 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >