تقویت هماهنگی‌های بین بخشی بهداشت و درمان در زمینه پیگیری مادران پرخطر ضروری است

31 تير 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم گفت: در راستای پیشگیری از مرگ‌ومیر مادران باردار حین و پس از زایمان تقویت هماهنگی‌های بین بخشی بهداشت و درمان در زمینه پیگیری مادران پرخطر ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت دیلم، مهندس انتقام عزیز زاده کشمش تپه در نشست مشترک بین رییس بیمارستان بقیه آ.. الاعظم (عج) و پرسنل شبکه بهداشت و درمان دیلم با موضوع بررسی روند پیگیری زنان باردار پرخطر با و پرسنل زایشگاه افزود: با توجه به اهمیت پیشگیری از مرگ‌ومیر مادران باردار و اطمینان از پیگیری مادران باردار پرخطر و افزایش تقویت هماهنگی بین بهداشت و درمان این جلسه تشکیل گردید.
وی تصریح کرد: برگزاری کارگاه بارداری‌های پرخطر جهت مراقبین سلامت و ماماها، تعیین کارشناس رابط بیمارستان و مرکز بهداشت و ابلاغ شرح وظایف به آن‌ها و پیگیری منظم مادران باردار پرخطر توسط بیمارستان و مرکز بهداشت ازجمله تصمیمات این نشست بود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دیلم اظهار داشت: تقویت گزارش دهی رابطان شهرستان به دانشگاه در قسمت بهداشت و درمان، ثبت اطلاعات مادران پرخطر و مستندسازی آن، گزارش فوری زنان باردار و پس از زایمان پرخطر بر اساس فرمت تهیه‌شده به شبکه بهداشت توسط بیمارستان از دیگر تصمیمات این نشست بود.
مهندس انتقام عزیز زاده کشمش تپه بیان کرد: تهیه لیست زنان باردار پرخطر تحت پوشش شبکه و ارسال آن به بیمارستان و حمایت از زنان باردار پرخطر بی‌بضاعت ازجمله دیگر تصمیمات مهم گرفته‌شده در این نشست بود.
انتهای پیام/ م.د 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مادران.پرخطر     مهندس.انتقام.عزیززاده.کشمش‌تپه     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   31 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >