رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر:
با اجرای برنامه‌های تشویقی معنوی و مادی جایگاه پرستاری ارتقا می‌یابد

31 تير 1396
رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: ما برای جایگاه پرستاری احترام و شأن والایی قایلیم و در این دوره مدیریتی در نظر داریم با اجرای برنامه‌های تشویقی معنوی و مادی به‌صورت ماهانه از خدمات ارزشمند همکاران تقدیر نمائیم.

دکتر علیرضا حاجیونی در مراسم تکریم و معارفه مدیر خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر افزود: خانم رگبار یکی از مدیران لایق حوزه پرستاری هستند و تجربه و توان قابل وصفی دارند، ایشان تعهدات اخلاقی روحی، روانی تحسین‌برانگیزی داشته که توانست در طول دوران مدیریت باهمت والا، خوش درخشید.
وی تصریح کرد: کار کردن با روحیات مختلف مدیران و در شرایط اقتصادی و کاری متفاوت کار دشواری است که خانم رگبار به‌خوبی از عهده آن برآمد.
دکتر علیرضا حاجیونی با اشاره به اینکه این مرکز ویترین دانشگاه است، گفت: این نکته کار را بسیار سخت‌تر می‌کند اما حضور افراد توانمند، متعهد، کارشناس و خلاق در این مرکز موجب پیشرفت امور می‌شود.
رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر خاطرنشان کرد: بعضی‌ها قصد دارند با ایجاد موج‌های رسانه‌ای از احساسات کادر درمانی استفاده کنند و بهره‌برداری‌های سیاسی خود را ببرند که این مسئله هوشیاری همکاران را می‌طلبد که در چنین دام‌هایی که از پیش طراحی‌شده هستند نیافتند.
دکتر علیرضا حاجیونی با اشاره به اینکه برای درک شرایط سخت‌کاری بیمارستان باید تجربه یک دوره کار در بیمارستان را داشت، گفت: حفظ آرامش جامعه و تأمین و تضمین ارایه خدمت درمانی به مردم تعهد ذاتی ماست و در کنار آن توقعات و انتظارات صنفی قرار دارد و این دو مقوله در تضاد هم نیستند..
وی تصریح کرد: نظام پرستاری قوی، تیم مدیریت متخصص در دانشگاه و وجود کارشناسان کارآزموده در عرصه درمان استان و ارتباط مؤثر با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ازجمله پتانسیل‌های استان است که باید با ارایه مسایل به‌صورت کارشناسی شده و کم کردن هزینه‌های جاری و افزایش درآمد بیمارستان سعی کنیم مشکلات را به حداقل برسانیم.
این مقام مسئول با اشاره به کسب رتبه یک در اعتباربخشی سال جاری، گفت: همان‌طور که از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر انتظار می‌رفت موفق شد رتبه یک اعتباربخشی بیمارستانی کشور را کسب کند و برای ارتقای هر چه بیشتر خدمات و امکانات رفاهی و افزایش ایمنی بیماران همواره در حال فعالیت خواهیم بود و نقاط ضعفمان را تقویت می‌کنیم.
دکتر حاجیونی اضافه کرد: افتخار کسب این جایگاه متعلق به تمام پرسنل بیمارستان است و امتیازهای هر بخش اعلام می‌شود تا با بررسی مشکلات و رفع آن‌ها به‌صورت پیوسته حرکت روبه‌جلو را ادامه بدهیم تا روزبه‌روز شاهد پیشرفت بیمارستان باشیم.
وی در پایان بیان داشت: باید همه سعی کنیم به دور از حاشیه‌هایی که برای بیمارستان به وجود می‌آید باهمت همه‌جانبه، مانند گذشته که در سخت‌ترین شرایط و بحران‌ها به بهترین نحو انجام‌وظیفه کرده‌ایم با همکاری و پشتیبانی یکدیگر به ارایه خدمات باکیفیت بپردازیم.
از ظرفیت دانشجویان مستعد پرستاری در حال فارغ‌التحصیلی در بیمارستان استفاده می‌شود
رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این جلسه، گفت: از ظرفیت دانشجویانی که ازلحاظ علمی و عملی از جایگاه خوبی برخوردارند و مورد تأیید اعضای هیأت علمی و دانشکده پرستاری و مامایی هستند در بیمارستان استفاده می‌شود.
دکتر شهناز پولادی اضافه کرد: این دانشجویان پس از موفقیت در آزمون‌های لازم و گذشتن از فیلترهای علمی و عملی خاص از مهرماه در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر خدمات درمانی ارایه می‌کنند که امیدواریم تا حدودی کمبود پرستار را جبران کنند.
وی افزود: با تأمین فضای فیزیکی مناسب در بیمارستان اعضای هیأت علمی دانشکده در بیمارستان مستقر می‌شوند که علاوه بر نظارت دقیق‌تر بر فعالیت‌های آموزشی دانشجویان و مربیان بتوان از تجربیاتشان در فیلدهای درمانی نیز استفاده کرد.
این مقام مسئول درباره خدمات ارزنده مدیر پیشین خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر، گفت: خانم رگبار به‌خوبی باوجود چالش‌ها و کمبودهای نیرو با صبر و حوصله به‌خوبی از عهده مشکلات برآمدند و همراه خوبی برای بخش آموزش در بیمارستان بودند که با مدیریت خوب خود به مجموعه دانشگاه کمک شایانی نموده‌اند.
دکتر پولادی تصریح کرد: برای خانم عبدالله زاده نیز آرزوی موفقیت دارم و سعی می‌کنیم با همکاری‌های بین‌بخشی در جهت ارتقای جایگاه پرستاری همگام باشیم.
مدیر پیشین خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر نیز، گفت: در تمام‌دورانی که به‌عنوان مدیر پرستاری خدمت کردم تمام سعی و تلاشم این بود که حفظ هویت و جایگاه پرستاری در سرلوحه تمام‌کارها باشد.
زهرا رگبار ضمن ارایه عملکرد خدمات دوره مدیریت پرستاری، اضافه کرد: نقطه قوت مدیریت چندساله بنده حضور همکاران پرتلاش همکارانم در حوزه پرستاری بوده است و چیزی که نقطه قوت مدیرت بنده بوده درواقع مجموعه‌ای از نقاط قوت همکارانم است.
عبدالله زاده فرد شیراز، مدیر خدمات پرستاری بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر، گفت: از زحمات چندین ساله خانم رگبار تقدیر می‌کنم و امیدوارم درراه احقاق حقوق پرستاران دنباله‌رو مسیر وی باشم.
وی افزود: امیدوارم با پشتیبانی تیم مدیریت بیمارستان و همکاری تمام همکاران پرستاری بتوانیم گام‌های مثبتی در این حوزه برداریم.
رییس هیأت مدیره نظام پرستاری استان نیز، گفت: سال‌ها شاهد پشتکار خانم رگبار بوده‌ایم و خدمات ارزشمندی در حیطه پرستاری داشته‌اند و به‌خوبی از پرسنل پرستاری حمایت نموده‌اند و مدافع واقعی آنان بوده است که جای قدردانی دارد.
حسین پوپ با آرزوی توفیق و بهروزی برای خانم عبدالله زاده، افزود: برای پیشرفت جایگاه پرستاری می‌بایست تمام رده‌های پرستاری از مدیر جدید که از چهره‌های خوش‌نام و محبوب بیمارستان است، حمایت کنند و در جهت رسیدن به اهداف سازمان گام بردارند.
در این مراسم با اهدا لوح از خدمات زهرا رگبار تجلیل شد و با ابلاغ حکم رییس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر عبدالله زاده فرد شیراز به‌عنوان مدیر خدمات پرستاری منصوب شد.
شمارا به دیدن تصاویر این مراسم صمیمی دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام/ م.آ 4070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/mpghospital

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.علیرضا.حاجیونی     دکتر.شهناز.پولادی     زهرا.رگبار     عبدالله‌زاده‌فردشیراز    
بیمارستان.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   31 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >