جانباز دوران دفاع مقدس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تجلیل شد

18 امرداد 1396
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از رسول اهرمی حقیقی جانباز هشت سال دفاع مقدس شاغل در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مشاور رییس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این دیدار گفت: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و عزیزانی که با صبر و گذشت خود درس ایثار و فداکاری به ما دادند باعث افتخار و لذت‌بخش است.
مهدی مرکبی افزود: هدف از این دیدار بزرگداشت یاد و خاطره‌ی ایثارگری‌های عزیزانمان در دوران دفاع مقدس است و باید با اینگونه فعالیت‌های فرهنگی انگیزه خود را در این زمینه تقویت کنیم.
وی تصریح کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، با عنایت ویژه‌ای که رییس دانشگاه به این قشر عزیز دارند، به‌صورت مستمر با ایثارگران گرامی و خانواده محترم آنان صورت می‌پذیرد.
سید محمدعلی بحرالعلوم رییس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم نیز در این دیدار گفت: ما امنیت، آرامش و پیشرفت کنونی در کشور را مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان، رزمندگان و خانواده‌های آنها هستیم و در جهت قدردانی از فداکاری‌های این عزیزان هر کاری کنیم باز نمی‌توانیم حق آنها را ادا نماییم.
دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدار با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: هدف از این دیدار تعظیم مقام و منزلت ایثارگران و خانواده‌های این عزیزان است.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی افزود: بزرگداشت و احترام به جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های این بزرگواران وظیفه و تکلیفی بر دوش آحاد جامعه است، زیرا بزرگداشت این عزیزان درواقع ترویج روحیه ایثار، ازخودگذشتگی و کار برای خداست، این بزرگواران نمونه و مصداق خوبی برای این ارزش‌ها هستند.
وی اضافه کرد: همه ما باید خود را مدیون و قدردان ایثارگری و جانبازی شهدا، جانبازان و خانواده‌های آنها بدانیم و این تفکر را در عمل نیز اثبات کنیم.
سید محمدعلی بحرالعلوم رییس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، مهدی مرکبی مشاور رییس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران و حجت‌الاسلام‌ محمود عبدالهی دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسلم محمدیان مسئول ایثار گران و جانبازان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با حضور در منزل رسول اهرمی حقیقی جانباز هشت سال دفاع مقدس شاغل در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مجاهدت و نیز خدمات ارزنده این جانباز تجلیل کردند.

انتهای پیام/ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     جانباز     مهدی.مرکبی     سیدمحمدعلی.بحرالعلوم     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     بیمارستان.امام‌حسین(ع)    
شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   18 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >