ورود آزادگان از غرورانگیزترین رویدادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود

25 امرداد 1396
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران گفت: 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، یکی از غرورانگیزترین روزهای نظام جمهوری اسلامی بود.

مهدی مرکبی، در دیدار با دو خانواده آزاده شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: شما عزیزان باتحمل دردهای اسارت، درس مقاومت، پایمردی و رشادت را به جامعه اسلامی ایران دادید و آن‌ها را نماد صبر و استقامت دانست.
وی خاطرنشان کرد: انسان با یادآوری روزهای ورود آزادگان به میهن به وجد می‌آید، دورانی که هم‌خانواده‌های شما و هم تمام مردم ایران در انتظار ورود آزادگان به خاک پاک میهن بودند و امروز توفیق ملاقات مجدد با شما را پیدا کردیم.
مرکبی بیان کرد: جامعه ایثارگران مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شامل 270 جانباز، 35 آزاده، 47 فرزند شهید و 4 همسر شهید است که افتخار میزبانی و خدمتگزاری این عزیزان شامل ما و دیگر دوستان در شهرستان‌ها شده است.
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران گفت: افزود: امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تمام تلاش خود را جهت حفظ کرامت و جایگاه ایثارگران انجام خواهد داد.
دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز هدف از این دیدار را تعظیم مقام و منزلت آزادگان و خانواده‌های این عزیزان دانست و گفت: آزادگان، ایثارگران و خانواده‌های این بزرگواران به توجه و رسیدگی امثال ما نیازی ندارند بلکه بزرگداشت و احترام به این عزیزان وظیفه و تکلیفی بر دوش آحاد جامعه است.
حجت‌الاسلام محمود عبد اللهی افزود: بزرگداشت این عزیزان درواقع ترویج روحیه ایثار، ازخودگذشتگی و کار برای خداست، این بزرگواران نمونه و مصداق خوبی برای ارزش‌ها هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، در این دیدار صمیمانه اظهار داشت: لازم است آزادگان عزیز نیز از برنامه‌های نظام تحول سلامت صیانت کنند چون‌که شما هم با مشکلات مردم آشنایید و هم مسئولیت حفظ نظام را دارید و امیدوارم با کمک شما بتوانیم در ارایه خدمات شایسته به مردم در طرح نظام سلامت پیش از پیش توفیق یابیم.
دکتر حسین دارابی بر رسیدگی به دغدغه‌ها و مشکلات آزادگان تأکید کرد و گفت: ما تمام تلاش خود را برای رسیدگی به مشکلات آزادگان و ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان را خواهیم کرد.
گفتنی است که رییس امور ایثارگران و دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و بیمارستان شهید گنجی برازجان، مسئول امور ایثارگران شبکه و بیمارستان شهید گنجی در دیدار از دو خانواده آزاده دفاع مقدس نصرالله رئیسی و عبدالمحمد یزدان پناه حضور داشتند.
باید یادآور شد، این دو آزاده در سال 67 در دو منطقه فاو و سومار به اسارت حکومت بعثی یعنی عراق درآمدند که بعد از تحمل 2 سال و دو ماه استقامت و صبر در 27 مرداد سال 69 همزمان با سالروز ورود غرورآفرین آزادگان به آغوش گرم کشور عزیز اسلامی ایران و خانواده محترمشان بازگشتند.
گفتنی است از طرف ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هدیه‌ای به‌تمامی آزادگان شاغل و بازنشسته شبکه بهداشت و درمان اهدا شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ورود.آزادگان     مهدی.مرکبی     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     دکتر.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >