سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۳ برابر افزایش می‌یابد

19 شهريور 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر با افزایش سه برابری از ۱۳۰۰ تخت به ۳۶۰۰ تخت افزایش می‌یابد.

دکتر سعید کشمیری ظهر امروز در این نشست با اشاره به اینکه حوزه سلامت تأثیرگذار در زندگی مردم است اظهار داشت: جلب رضایت مردم مهم‌ترین هدف خدمت‌گزاری است که در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.
وی بابیان اینکه نقشه راه سلامت استان بوشهر تدوین‌شده است افزود: در دولت یازدهم تحول مهم و اساسی در حوزه سلامت استان بوشهر با تدوین نقشه راه و اجرای طرح‌های مطالعاتی و مهم‌تر از همه با اجرای طرح تحول نظام سلامت انجام شد که اکنون زیرساخت‌های درمانی و بهداشتی در استان بوشهر ارتقاءیافته است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت‌های درمانی و بهداشتی استان بوشهر بر اساس برنامه تدوین‌شده ادامه می‌یابد تصریح کرد: طرح‌های درمانی و بهداشتی در استان بوشهر بر اساس ترسیم برنامه چشم‌انداز ادامه می‌یابد.
دکتر کشمیری با اشاره به افزایش تخت‌های بیمارستانی این استان افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده در مدت 10 سال تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر با افزایش سه برابری از 1300 تخت به 3600 تخت افزایش می‌یابد.
وی خدمت‌رسانی مطلوب به مردم را مهم‌ترین مأموریت و رسالت مدیران دانست و تأکید کرد: با همدلی و تکریم مردم و ارایه خدمات مطلوب، می‌توانیم شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم در راستای تحقق اهداف ترسیم‌شده باشیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزنده دکتر علیرضا رئیسی رییس پیشین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برای وی در پست معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آرزوی موفقیت کرد.
با حضور دکتر ایرج حریرچی قائم‌مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان استانی، پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن بانک صادرات بوشهر برگزار شد.
در این آیین دکتر سعید کشمیری به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی و از خدمات دکتر علیرضا رئیسی تقدیر شد.
رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب‌شده است.

انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >