ایثارگران شاغل در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه تجلیل شدند

10 مهر 1396
به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از جان‌فشانی‌های رزمندگان شاغل در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با حضور اولین جانباز شهرستان گناوه و مسئولین بیمارستان در محل سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، رییس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه در این مراسم گفت:
حقایق دفاع مقدس باید به همان شکلی که بوده است ثبت و ضبط شود و این دوران یکی از درخشان‌ترین ادوار تاریخ ایران است که در آن نمونه واقعی ایثار و اخلاص را شاهد بودیم.
دکتر محمدجواد طاهری با ابراز مسرت از حضور در جمع ایثارگران شاغل در این بیمارستان افزود: ما این مراسم را به‌منظور تکریم و احترام به عزیزانی که با جان‌فشانی‌های خود نقش ارزشمندی در بارور شدن نهال انقلاب داشته‌اند برگزار کردیم.
در این مراسم، حاج محسن کبگانی اولین جانباز شهرستان گناوه به‌عنوان روایت گر سال‌های جنگ به ذکر خاطراتی از آن ایام پرداخت.
گفتنی است در این مراسم، 21 نفر از رزمندگان شاغل ازجمله جانبازان محمدرضا ملک‌زاده، ماشاءالله حیات داوودی، ابراهیم محمدی و رزمندگان: ارسلان رئوفی، علی بحرینی منفرد، محمد دیری، محمود احمدزاده، سهراب بویراحمدی، بهروز شمسی، مسعود تمیمی، عبدالرضا کرمی، عیسی ابراهیمی، مصطفی حیدری، علی پیام، جعفر محمدی، منصور ابراهیمی، موسی بهزادی، سیروس بهزادی، حمیدرضا جلال پور، عبدالرسول رحیم زاده، سید عبدالرضا حسینی حقیقی با اهدای هدایایی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
این برنامه به همت دفتر امور فرهنگی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ک 4030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     هفته.دفاع.مقدس     دکتر.محمدجواد.طاهری     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >