کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شدند

10 مهر 1396
طی مراسمی به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط و با حضور مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از کارشناسان بهداشت محیط این شبکه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط، به اهمیت واحد بهداشت محیط و نقش مهم و تأثیرگذار آن در حفظ سلامت مردم اشاره‌کرده و عنوان داشت: تلاش و پیگیرهای مستمر بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط در راستای خدمت‌رسانی به مردم بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
دکتر علی زکی زاده افزود: ارتقای درجات و مراتب علمی کارکنان باید همراه با افزایش کارایی آن‌ها باشد تا بتوانند در جهت خدمت‌رسانی بهتر و تخصصی‌تر در جهت سلامت مردم گام بردارند.
وی ادامه داد: انجام فعالیت‌ها و وظایف باید همراه با تغییر باشد تا بتوانیم شاهد پیشرفت باشیم و از این طریق به هدف نهایی که رضایت‌مندی مردم است برسیم.
مهندس علیرضا یوسفی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز در خصوص دقت بازرسان در ارایه آموزش هماهنگ به صنوف مطالبی بیان کرد و افزود: در مواردی که بازرس مکلف به اجرای قوانین بهداشت محیط است این کار همراه با رعایت کامل ادب و احترام انجام شود.
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: مهندسی بهداشت محیط در تاریخ فعالیت به‌عنوان یک فعالیت منسجم قدمتی بیش از نیم‌قرن داشته و منشأ اثرات زیادی در ارتقای سلامت جامعه بوده است که باهمت والا و تلاش بی‌وقفه پرسنل بهداشت محیط در این حیطه روزبه‌روز درخشش و اثربخشی بیشتری می‌یابد.
مهندس حسن ذبیحی با اشاره به شعار امسال روز جهانی بهداشت محیط که "توجه به کیفیت هوای آزاد و هوای داخل ساختمان" نام‌گذاری شده از کارشناسان بهداشت محیط خواستند که به شعار امسال توجه ویژه داشته باشند.
گفتنی است در این مراسم با اهدای لوح و هدیه از 2 نفر از بازنشستگان و همه کارکنان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهداشت.محیط     دکتر.علی.زکی‌زاده     مهندس.علیزضا.یوسفی     مهندس.حسن.ذبیحی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >