فرماندار شهرستان دشتستان:
کارنامه درخشان حوزه سلامت ازجمله عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی است

12 مهر 1396
فرماندار دشتستان در آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: کارنامه درخشان حوزه سلامت در دوره‌های مختلف پس از انقلاب اسلامی از عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی است.

دکتر ارسلان زارع گفت: جامعه‌ای که از وجود افراد سالم از منظر سلامت جسمانی، روحی، روانی و فکری برخوردار باشد در مسیر توسعه‌یافتگی قرار دارد.
وی بابیان نقش پراهمیت بهداشت و درمان در توسعه کشور افزود: عاملی که توسعه‌یافتگی در هر جامعه‌ای را تضمین می‌کند وجود سیستم بهداشتی و درمانی کارآمد است.
فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به اجراشدن طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید و تأثیر آن در افزایش رضایتمندی مردم گفت: در دولت دوازدهم نیز موضوع سلامت در اولویت است و در برنامه ششم توسعه نیز ارتقا شاخص‌های بهداشتی و سرانه‌های آن به شکل ویژه‌ای موردتوجه قرارگرفته است.
دکتر ارسلان زارع با تقدیر از مجموعه مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در ارتقا زیرساخت‌های حوزه سلامت استان و دشتستان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تکمیل بستر نرم‌افزاری و برطرف شدن نقایص موجود در چارت سازمانی و منابع انسانی شاهد تکمیل شدن خدمات کم‌نظیر عمرانی و استمرار عملیات‌های اجرایی در شهرستان دشتستان باشیم.
استمرار حمایت‌ از طرح‌های دانشگاه علوم پزشکی در دشتستان
وی بابیان استمرار حمایت‌های مسئولان شهرستان دشتستان از طرح‌های دانشگاه علوم پزشکی افزود: اعتبار 300 میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تکمیل طرح‌های عمرانی نظیر بیمارستان 17 شهریور برازجان، کلینیک تخصصی برازجان، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشتی نشان از عزم جدی مسئولان این دانشگاه برای توسعه و ارتقا خدمات حوزه سلامت دارد.
دکتر زارع با ابراز تشکر از خدمات دکتر دارابی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و آرزوی موفقیت برای ایشان خاطرنشان کرد: خدمات شایسته دکتر دارابی در کنار دقت، نظم، انضباط، پیگیری مسائل، تعامل با مجموعه تحت مدیریت و تعامل با مسئولان شهرستان از ایشان مدیری لایق و برجسته به وجود آورده است.
فرماندار شهرستان دشتستان بابیان تبریک و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افزود: مردم فهیم و شریف دشتستان شایسته دریافت بهترین خدمات در تمامی عرصه‌ها هستند و امیدواریم سرکار خانم خویش دوست نیز با آگاهی از این موضوع تمام توان خود را برای خدمت به مردم در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بکار گیرند.
آیین معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با حضور مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات پژوهش سرای متقین شهر برازجان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     فرماندار     دکتر.ارسلان.زارع     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >