سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سکان هدایت بهداشت شهرستان دشتستان در دستان مدیری بومی و لایق قرارگرفته است / گزارش تصویری

12 مهر 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در آیین معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: موجب افتخار است که مدیری بومی و لایق سکان هدایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را به دست گرفته است.

دکتر سعید کشمیری با ابراز تقدیر و تشکر ویژه از سرپرست قدیم شبکه بهداشت شهرستان دشتستان گفت: دکتر دارابی نیز فرزند شهرستان دشتستان بود که با شایستگی و درایت زمینه‌ساز ارتقا زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی دشتستان شد.
دکتر کشمیری افزود: امروزه سلامت تنها در ارایه و دریافت خدمات در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی محدود نمی‌شود و گستره پیچیده آن در تمامی ابعاد اجتماعی قرارگرفته است.
وی با بیان تقدیر از هماهنگی درون بخشی و بین بخشی حوزه سلامت دشتستان خاطرنشان کرد: از همه مسئولان شهرستانی و همکارانم در شبکه بهداشت و درمان درخواست می‌کنم تا سرپرست جدید شبکه را در به سرانجام رساندن مأموریت خود یاری دهند و همچون گذشته همکاری مثال‌زدنی خود را با شبکه بهداشت و درمان ادامه دهند.
آیین معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با معرفی ماریا خویش دوست برازجانی به‌عنوان سرپرست جدید این شبکه در سالن اجتماعات پژوهش سرای متقین شهر برازجان با حضور مسئولان شهرستانی و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد و از خدمات دکتر دارابی تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام/ م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.سعید.کشمیری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >