سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
خدمات نوین سلامت به سالمندان ارایه می‌شود

17 مهر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: خدمات نوین سلامت سالمندی از اولویت برنامه تحول نظام سلامت است که در این راستا خدمات نوین سلامت به سالمندان ارایه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در آیین تجلیل از خانواده‌های جانباز سالمند شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: خدمات نوین سلامت سالمندی در برنامه تحول نظام سلامت نیازمند معرفی به جامعه و خصوصاً قشر سالمند است و ما به‌عنوان بخشی از متولیان سلامت جامعه باید سالمندان شهرستان را در اولویت ارایه خدمات نوین سلامت قرار دهیم تا این قشر بتوانند با سلامت کامل این دوران را بگذرانند و در همه امور جامعه مشارکت فعال داشته باشند.
تکریم خانواده‌های سالمند جانباز از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان قرار دارد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تکریم خانواده‌های سالمند جانباز از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان قرار دارد.
مهندس ماریا خویش دوست با تأکید بر تکریم سالمندان گفت: حمایت از سالمندان، از اموری است که اسلام به آن توصیه بسیاری کرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بیان کرد: در اسلام سالخوردگی نشانه تجربه و دانایی است، ازاین‌رو باید مورد دلجویی، محبت و احترام قرار گیرند و شخصیتشان گرامی داشته شود.
دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز سالمندان را محل تجمع تجربیات فراوان زندگی توصیف کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه سالمندان قبلاً عضوی از خدمت‌گزاران جامعه بوده‌اند و دینی بر جامعه دارند باید موردتکریم ویژه قرار بگیرند.
حجت‌الاسلام محمود عبداللهی بابیان اینکه سالمندان نباید سربار جامعه قلمداد شوند تأکید کرد: برای ملاحظه مسایل روحی سالمندان لازم است در مسایل مهم جامعه با آنان مشورت شود تا احساس نکنند که جامعه آنان را ترک کرده است.
مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران نیز گفت: دیدار با خانواده‌های سالمند جانباز و ایثارگر خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بزرگترین افتخارات است.
مهدی مرکبی تصریح کرد: این مهم باید در همه نهادها و ادارات نهادینه و تکریم سالمندان بازنشسته از اولویت‌های برنامه‌های آن‌ها شود.
همزمان با هفته جهانی تکریم سالمندان مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از خانواده‌های جانباز سالمند شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان دیدار و تجلیل کردند.
گفتنی است در دیدار صمیمی از خانواده‌های جانباز سالمند شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور ایثارگران، دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مسئول امور جانبازان و ایثارگران، مسئول امور فرهنگی، مسئول سلامت خانواده ستاد شهرستان دشتستان حضور داشتند.


انتهای پیام/ س.غ3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خدمات.نوین.سلامت     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     مهدی.مرکبی     شبکه.بهداست.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >