آیین تکریم و معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت بنک برگزار شد

29 مهر 1396
آیین تکریم و معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت بنک همراه با نشست صمیمی مسئولین این شهر برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این آیین بیان داشت: مراسم تکریم و معارفه معمولاً فرصتی است که خدمتگزاران مردم، مسئولیت‌ها را به یکدیگر می‌سپارند و ایده‌ها و برنامه‌ها با توان و انرژی جدیدی به کار گرفته می‌شوند.
مهندس محمد بازیاری بیان کرد: خدمت مسئولانه و صادقانه تنها عمل ماندگاری است که از هر مدیری بر جای گذاشته می‌شود و بنابراین همه ما در سمت‌های مختلف باید نهایت تلاش خود را برای خدمتگزاری به مردم بکار بگیریم.
وی اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت بنک در راستای اهداف برنامه طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت  خدماتی در زمینه‌های سلامت خانواده توسط مراقبین سلامت، بهداشت محیط و حرفه‌ای، سلامت روان، تغذیه، دهان و دندان، دارویی و خدمات پرستاری به جمعیت تحت پوشش ارایه می‌دهد.
رییس شبکه بهداشت شهرستان در این آیین ضمن اشاره به خدمات ارزنده دولت یازدهم در حوزه سلامت گفت: تمام تلاش و توان خود را جهت بهبود خدمات و پیشرفت این مرکز خدمات جامع سلامت بکار می‌بریم که خدمات بهتر، شایسته‌تر و ارزنده‌ای به مردم ارایه شود.
در آیینی با حضور بخشدار مرکزی، ریس شورای اسلامی شهر کنگان، رییس شورای اسلامی شهربنک، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، کارکنان شهرداری بنک، کارکنان شبکه و مرکز خدمات جامع سلامت بنک مراسم تکریم و معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت بنک برگزار شد.
در این مراسم از پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت بنک تقدیر و تشکر به عمل آمد و پزشک جدیدالورود خانم رحیمی به‌عنوان جانشین وی معرفی شد.
انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   29 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >