رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
از فعالیت فرهنگی و هنری دانشجویان در حد توان و مقدورات حمایت می‌کنیم/ گزارش تصویری

30 مهر 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ازآنجاکه آینده مملکت برای ما مهم است دانشجو و کارهای دانشجویان نیز برای ما اهمیت دارد و ما موظفیم در حد توان و مقدورات از آنان حمایت کنیم.

دکتر سعید کشمیری شنبه در نشست شورای فرهنگی دانشگاه افزود: در تشکیل کانون‌های دانشجویی نباید موازی کاری وجود داشته باشد و به کانون‌هایی که فعالیت آن‌ها در یک راستا باشد نباید مجوز صادر شود.
وی بیان داشت: کارهای دانشجویی کارهای فانتزی و سرگرمی نیست و نباید به این فعالیت‌ها به این دید نگاه کنیم زیرا در آینده شاهد اثرات مثبت این کارها در اجتماع خواهیم بود.
رییس شورای فرهنگی دانشگاه بابیان اینکه فرصت‌ها برای خدمت کردن کم است اظهار داشت: شاکله اصلی حکومت و نظام ما اقتصاد مقاومتی است و حتی در کشورهای برخوردار نیز محدودیت منابع وجود دارد و ما با توجه به این محدودیت‌ها و با توجه به خطوط قرمز علمی، فرهنگی و سیاسی در چارچوب سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی باید تصمیم بگیریم و عمل کنیم.
مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه نیز با ارایه گزارشی از وضعیت کانون‌های دانشجویی گفت: هم‌اکنون 10 کانون فعال به نام‌های قرآن و عترت، علم و مهر، شعر و ادب، فیلم و عکس، تئاتر، موسیقی، گردشگری، صبا، اخلاق حرفه‌ای و کتابداری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وجود دارد که تعدادی از این کانون‌ها علاوه بر فعالیت حرفه‌ای در مراسمی که در دانشگاه برگزار می‎شود به اجرای برنامه هنری می‌پردازند.
مهندس سید محسن هاشمی افزود: برای تشکیل کانون جدید ازلحاظ قانونی هیچ منع و محدودیتی وجود ندارد اما این موضوع باید با توجه به نیاز دانشگاه به تأیید شورای فرهنگی برسد.
دکتر سید سجاد اقبالی معاون آموزشی و دکتر مرادعلی فولادوند دبیر هم‌اندیشی اساتید نیز بر پرهیز از موازی کاری در فعالیت‌های فرهنگی و هنری به‌ویژه در تشکیل کانون‌های دانشجویی تأکید کردند و خواستار پایش و ارزیابی فعالیت کانون‌های دانشجویی شدند.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.فرهنگی     دکتر.سعید.کشمیری     مهندس.سیدمحسن.هاشمی     سیدسجاد.اقبالی     دکتر.مرادعلی.فولادوند    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >