فرماندار شهرستان گناوه:
سلامت از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید است

9 آبان 1396
فرماندار شهرستان گناوه گفت: بعد از مقوله امنیت، سلامت به‌عنوان اولویت اصلی کشور مطرح می‌باشد که در دولت یازدهم و در راستای آن دولت دوازدهم در حوزه سلامت اقدامات چشمگیری صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سید علی پاک‌نژاد در مراسم تکریم و معارفه روسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه افزود: با برنامه‌ریزی‌های اخیر دولت و وزیر کارآمد بهداشت اقدامات در حوزه سلامت روند ادامه و رو به رشد خواهد داشت.
وی به بحث زیرساخت‌های سلامت در شهرستان گناوه اشاره کرد و گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در زمان تصدی دکتر زکی زاده که فردی مدیر، خلاق و باانگیزه بودند، شاهد اقدامات زیر بنایی خوبی بوده که می‌تواند در رسیدن به سطح ایده آل خدمات سلامت کمک‌کننده مدیران بعدی باشد.
فرماندار شهرستان گناوه اظهار داشت: مهندس محمد بازیاری سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز فردی مدیر، مدبر و خلاق است که باتجربه مدیریتی چندین ساله خود در قسمت‌های مختلف حوزه سلامت استان، امروز نیز می‌تواند گره‌گشای مشکلات موجود در شهرستان باشد.
این مقام مسئول بابیان اینکه مدیران ادارات مختلف باید در مقوله سلامت یاری‌رسان شبکه بهداشت و درمان باشند افزود: بحث سلامت تنها با همکاری تمامی ارگان‌ها و ادارات می‌تواند به سطح ایده آل و آنچه لایق مردم است نزدیک شود.
فرماندار شهرستان گناوه گفت: همه مدیران سعی و همت کنند که با تمام تلاش نواقص و کمبودها را مرتفع و از ظرفیت‌ها و نیروهای بومی شهرستان گناوه در جهت پیشبرد اهداف سلامت استفاده کنند.
پاک‌نژاد تصریح کرد: تکریم ارباب‌رجوع یکی از اولویت‌های مدیران باشد تا در کنار خدمات باکیفیت، مراجعان با احترام و رضایت از مجموعه موردنظر ترخیص شوند.
وی اظهار داشت: تدوین سند سلامت در شهرستان گناوه که یکی از شهرستان‌های موفق بوده و اولویت‌های مهمی در این رابطه مشخص گردیده است که امیدواریم باوجود تدوین این سند، سطح پیشرفت در شهرستان از همه ابعاد تسریع خواهد شد.
فرماندار شهرستان گناوه افزود: در حوزه خیرین نیز شهرستان گناوه یکی از شهرستان‌های پیشرو در بحث طرح‌های خیر ساز بخصوص خیرین سلامت بوده که خدمات بسیار خوبی ارایه شده و ما انتظار داریم که این خدمات خداپسندانه همچنان ادامه داشته باشد.
پاک‌نژاد گفت: یکی از مشکلات حوزه سلامت شهرستان بحث تجهیزات بوده که امسال در کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات خوبی در حوزه سلامت جذب کرده‌ایم که در این راستا مبلغ 40 میلیارد ریال از کمیته برنامه‌ریزی جهت حوزه بهداشت شهرستان در نظر گرفته‌شده است.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات بحث پانسیون پزشکان بوده که در این رابطه نیز اعتبارات خوبی در نظر گرفته‌شده که احداث پانسیون پزشکان و مامایی مدنظر قرار دارد.
فرماندار شهرستان گناوه گفت: از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انتظار داریم تا در جذب متخصصان و تجهیزات موردنظر جهت شهرستان گناوه که نقطه گردشگری و توریستی استان است همکاری و تلاش لازم را داشته باشند.
در این مراسم از خدمات ارزنده دکتر علی زکی زاده تقدیر شد و مهندس محمد بازیاری به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه منصوب شد و همچنین از دکتر جواد طاهری که با حفظ سمت سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) بود تقدیر و شهرام جلال پور به‌عنوان سرپرست جدید بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) منصوب شد.
پیش‌ازاین مهندس محمد بازیاری رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان را بر عهده داشته و شهرام جلال پور که اصالتاً گناوه‌ای است از مدیران سابق بیمارستان خلیج‌فارس استان بوشهر بوده است.
در این مراسم سید علی پاکنژاد فرماندار شهرستان گناوه، اندرزیان رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه، دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه و منابع، دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون بهداشتی، دکتر حسین دارابی قائم‌مقام رییس دانشگاه در برنامه‌ریزی، دکتر جمی معاون درمان، سلمان احمدی مدیر حراست، سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و بر خی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     فرماندار     سیدعلی.علی.پاک‌نژاد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >