از ابتدای سال جاری تاکنون؛
بیش از یک‌تن مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در تنگستان کشف و از چرخه مصرف خارج گردید

17 آبان 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 1200 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته و غیرقابل‌مصرف توسط بازرسان بهداشت محیط این شهرستان کشف و از چرخه مصرف خارج گردید.

مهندس عادل مقدس افزود: این مواد غیرقابل‌مصرف کشف‌شده شامل مواد غذایی بسته‌بندی‌شده، فله‌ای، انواع شیرینی، کنسرو، نوشابه و همچنین مواد آرایشی و بهداشتی بودند که غیرقابل‌مصرف تشخیص داده‌شده و پس از طی مراحل قانونی امحاء خواهند شد.
وی تأکید کرد: در این طرح به کلیه متصدیان مراکز تولید، عرضه و فروش مواد غذایی تذکر داده شد کلیه شرایط بهداشتی ازجمله بهداشت ساختمان، بهداشت فردی، بهداشت مواد غذایی و بهداشت ابزار و لوازم کار را به‌طور جد و در حد کامل و مطلوب رعایت نمایند که در غیر این صورت بازرسان بهداشت محیط با توجه به در اختیار داشتن اختیارات قانونی در خصوص مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نسبت به تعطیل و پلمپ مراکز متخلف و ارجاع پرونده به مراجع قضایی اقدام خواهند کرد.
مهندس مقدس خاطرنشان ساخت: همشهریان محترم ساکن شهرستان تنگستان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص مواد غذایی و سایر موارد مربوط می‌توانند با واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان با شماره 35223900 تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/ح.د-3010

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

 


کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.شهرستان.تنگستان     مواد.غذایی     تاریخ.مصرف.گذشته     بهداشت.محیط    

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >