پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز دانشجو

16 آذر 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرا رسیدن 16 آذر را به دانشجویان، دانش‌پژوهان و فرهیختگان جامعه تبریک گفت.متن پیام وی به شرح زیراست:

" بسمه‌تعالی

بی‌تردید دانشجویان و دانشگاهیان همواره، از تأثیرگذارترین و پیشروترین اقشار جامعه در آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و ایجاد شور و شعور انقلابی و توسعه کشور هستند گواه این موضوع کارنامه درخشان دانشجویان این سرزمین در نثار خون خود برای دفاع از کیان کشور در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان در امور داخلی و تثبیت استقلال و آزادی‌خواهی در میهن عزیزمان است.

 اکنون اما مهم‌ترین رسالت دانشجویان جهاد علمی، خودسازی معنوی و تلاش برای شکوفایی در تمامی عرصه‌‌های مهم و تأثیرگذار برای اعتلای ایران اسلامی است.

16 آذر فرصتی است مغتنم برای تکریم مقام و منزلت دانشجویانی که با تلاش جهادی در مسیر پیشرفت و تعالی در همه عرصه‌های علمی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی رقم می‌زنند.

 اينجانب ولادت خجسته پيامبر خوبی‌ها حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مظهر علم و تقوي الهي و روز دانشجو را به‌تمامی دانشجویان، دانشگاهيان و فرهیختگان جامعه به‌ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صميمانه تبريك و تهنيت عرض نموده و موفقیت همه شما را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر سعید کشمیری

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر

16 آذر 1396"

انتهای پیام/م.پ 1025

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
روز.دانشجو     16.آذر     پیام.تبریک     پیام.رییس     رییس.دانشگاه     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   16 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >