سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق صعب العبور بخش ارم دشتستان به صورت فعال انجام می‌شود

21 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق صعب العبور روستای باغتاج بخش ارم شهرستان دشتستان به صورت فعال انجام می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست، در جمع مردم خونگرم روستای باغتاج بخش ارم شهرستان دشتستان افزود: تیم پزشکی و بهداشتی با هدف پیشگیری از بیماری‌ها و ارتقای سطح سلامت مردم، به روستای صعب العبور باغتاج اعزام شدند و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم و ساکنان این روستا ارایه کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با بیان اینکه در صورت نیاز، بیماران برای سطوح بالاتر، به مراکز شهرستان و استان معرفی شدند افزود: به لحاظ صعب‌العبور بودن این روستا، مردم دسترسی به پزشک و دندانپزشک ندارند اما خدمات بهداشتی اولیه با حضور بهورز خانه بهداشت، به مردم این منطقه ارایه می‌شود.
مهندس خویش دوست تصریح کرد: با توجه به اجرای طرح تحول سلامت و دسترسی ارزان و با کیفیت مردم به خدمات، اعزام تیم‌های پزشکی و بهداشتی به صورت فصلی و اکیپی در دستور کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان قرار گرفته است و در سال جاری تا کنون سه بار این تیم به روستای باغتاج اعزام شده‌اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تسریع خانه بهداشت در حال ساخت روستا و همچنین با توجه به انتقال برق به روستا، نصب کنتور برق جهت خانه بهداشت از مصوبات این بازدید می‌باشد که در اسرع وقت انجام خواهد شد.
وی همچنین به همراه رییس شورای روستا از محل قنات و چاه آب که مورد استفاده مردم روستا می‌باشد بازدید و قول مساعد داد که در شورای سلامت موضوع بهسازی حلقه چاه و محل برداشت و انتقال آب روستای باغتاج مطرح و پیگیری شود.
 گفتنی است، با اعزام تیم سلامت به این روستا، خدماتی شامل معاینه پزشک و دندانپزشک، غربالگری، اندازه‌گیری فشارخون و توزیع دارو و مواد بهداشتی به صورت رایگان، به 95 نفر از ساکنان روستا ارائه شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.بهداشتی     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     روستای.باغتاج        

تاریخ بروز رسانی:   21 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >