فرماندار شهرستان دیلم:
شاخص‌های بهداشت و سلامت در شهرستان دیلم بهبود می‌یابد

2 دی 1396
فرماندار شهرستان دیلم گفت: شاخص‌های بهداشت و سلامت در شهرستان دیلم بهبود می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، حسن اسماعیلی در نشست شورای سلامت شهرستان دیلم اظهار داشت: در راستای توسعه بخش سلامت تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و این مهم یکی از اولویت‌های دولت است.
وی بر لزوم بهبود وضعیت بهداشت درمان و توجه به موضوع سلامت تأکید کرد و ادامه داد: با برنامه‌ریزی و طی یک زمان‌بندی، در شاخص‌هایی که نواقصی وجود دارد اقدام به رفع مشکلات شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز در این نشست بیان کرد: بیماری‌های غیر واگیر در سطح کشور رشد چشمگیری داشته است و همین موضوع موجب شده تا شهرستان ما نیز از این قاعده مستثنی نباشد.
محمود ذاکری افزود: رشد بیماری‌های غیر واگیر باعث شده است تا در سطح کلان، اقدامات پیشگیرانه در قالب بسته‌های حمایتی صورت پذیرد، این اقدامات ارزنده و پیشگیرانه که توسط دولت تدبیر و امید صورت گرفته است، اکنون در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در دست اجرا است.
وی اضافه کرد: از ظرفیت‌های همه ادارات شهرستان در راستای اصلاح شیوه نامناسب سبک زندگی و آموزش صحیح پیشگیری، برای مقابله با افزایش بیماری‌های غیر واگیر استفاده شود.
زینب دهداری مسئول واحد بیماری‌های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز به ارائه مطالب آموزشی در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر پرداخت.
انتهای پیام/ م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     فرماندار     حسن.اسماعیلی     محمود.ذاکری     زینب.دهداری    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >