اولین جشن نفس در استان بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

18 دی 1396
اولین جشن نفس استان بوشهر در شهر برازجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ این جشن باهدف تقدیر از خانواده‌های اهداکنندگان عضو و با حضور مسئولین کشوری، استانی و جمعی از هنرمندان کشوری در کانون امام خمینی "ره" شهر برازجان برگزار شد.
جشن نفس هرساله در کشور و باهدف تقدیر از خانواده‌های اهداکننده و همچنین آشنایی مردم بافرهنگ‌ اهدا عضو برگزار می‌شود که امسال برای اولین بار در استان بوشهر و در شهر برازجان برگزارشده و با استقبال خانواده‌های اهداءکننده و مسئولین همراه بود.
در این مراسم دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر کتایون نجفی زاده مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان، فرماندار شهرستان دشتستان، امام‌جمعه شهر برازجان، شهردار و شورای شهر برازجان، معاونین دانشگاه علوم پزشکی و سایر مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند. محمود پاک‌نیت بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، علی کاظمی کمدین سینما و تلویزیون، حامد محضرنیا خواننده پاپ، محمدحسین زاهدی فرد داور بین‌المللی فوتبال، امید سه کُناری بازیکن تیم ملی هندبال، حسین پورامینی بازیکن پارس جنوبی جم و جمعی دیگر از هنرمندان و ورزشکاران نیز در این جشن حاضر بودند.
گفتنی است در این مراسم، از خانواده‌های اهداکنندگان عضو، تیم فراهم‌آوری پیوند اعضای استان، تیم اتاق عمل، CCU و ICU بیمارستان خلیج‌فارس بوشهر و بیمارستان شهید گنجی برازجان، تیم فوریت‌هایی پزشکی و اورژانس استان و شهر برازجان، معاونت اجتماعی، روسای بیمارستان‌های خلیج‌فارس و شهید گنجی برازجان با اهدا لوح یادبود و تندیس جشن نفس تقدیر و تشکر به عمل آمد.
اولین جشن نفس استان بوشهر در شهر برازجان باهدف تقدیر از خانواده‌های اهداکنندگان عضو و با حضور مسئولین کشوری، استانی و جمعی از هنرمندان کشوری در کانون امام خمینی "ره " این شهر برگزار شد.
این جشن به همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همکاری انجمن اهدا عضو ایرانیان و شورای شهر برازجان برگزار شد.

انتهای پیام/م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشن.نفس     برازجان    

تاریخ بروز رسانی:   18 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >