فرماندار شهرستان دشتی:
رضایت خوبی از ارایه خدمات در بیمارستان زینبیه (س) وجود دارد/ گزارش تصویری

4 بهمن 1396
فرماندار شهرستان دشتی گفت: رضایت خوبی از ارایه خدمات درمانی در بیمارستان زینبیه (س) خورموج وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان زینبیه (س) خورموج، عبدالله نادری به همراه امام‌جمعه خورموج و برخی از مسئولین به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان زینبیه (س) خورموج با اهدا شاخه گل این روز را به آنها تبریک عرض کرد و افزود: در بحث زیرساخت‌ها در این بیمارستان اقدامات خوبی صورت گرفته و امکانات و تجهیزات مناسبی فراهم گردیده است.
وی با اشاره به بهداشت و نظافت مناسب محیط بیمارستان گفت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید خدمات خوبی در سطح جامعه شاهد هستیم که اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از این اقدامات است.
فرماندار شهرستان دشتی اظهار داشت: در این مدت تحول خوبی در بخش بهداشت ودرمان شهرستان شاهد هستیم و در توسعه بخش‌های بیمارستان و تجهیزات کارهای مطلوبی به نسبت گذشته صورت گرفته ولی باید در جهت جذب پزشکان متخصص تلاش‌های بیشتر صورت گیرد.
عبدالله نادری خاطرنشان کرد: مردم شهرستان دشتی قدرشناس هستند و مسئولانی که به آنان خدمت می‌کنند را فراموش نمی‌کنند که بر اساس گفته‌های بیماران و همراهان آنها از رییس شبکه بهداشت شهرستان دشتی و رییس بیمارستان زینبیه (س) خورموج و همه کارکنان پرتلاش بیمارستان این بیمارستان کاملاً رضایت دارند.
امام‌جمعه خورموج نیز ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار از مسئولان شبکه بهداشت ودرمان و بیمارستان زینبیه در فراهم نمودن برنامه دیدار حضوری با پرستاران تقدیر کرد و گفت: بحمدالله رضایت خوبی از انجام خدمات در بین مراجعین و بیماران و جود دارد و در بحث فضاها و تجهیزات بیمارستانی نیز پیشرفت‌های خوبی حاصل‌شده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالحسین مصلح افزود: هم‌اکنون بیمارستان زینبیه (س) علاوه بر شهرستان دشتی پاسخگوی مراجعات شهرستان‌های هم‌جوار نیز می‌باشد.
امام‌جمعه خورموج تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مشاغل سخت در کشورمان، کار پرستاری در بیمارستان است که دارای اجر دنیوی و اخروی است.
وی افزود: پرستاران که الگوی عملی آنها حضرت زینب (س) است در تمام ساعات شبانه‌روز بر سر بیماران ظاهرشده و با داشتن تخصص در این عرصه، زمینه سلامت بیماران را با کمک دیگر کادر پزشکی فراهم می‌کنند.
امام‌جمعه خورموج تصریح کرد: در سطح شهرستان دشتی و در مراکز درمانی و بیمارستانی این شهرستان، پرستارانی دلسوز و متخصص مشغول خدمت به مردم هستند، که مردم نیز از آنها راضی هستند.
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مسئولین شهرستان با اهداء شاخه گل از پرستاران زینبیه خورموج تجلیل کردند.
فرماندار شهرستان دشتی به همراه امام‌جمعه خورموج و برخی از مسئولین به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان زینبیه خورموج با اهدا شاخه گل این روز را به آنها تبریک عرض کرد.
مسئولین همچنین از بخش‌های مختلف بیمارستان از جمله اورژانس، سی‌سی‌یو، اطفال، زنان و زایمان و دیالیز بازدید و در جریان روند خدمات صورت گرفته به شهروندان عزیز قرار گرفتند.

انتهای پیام/ ه.ح 4050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فرماندار     فرمادنار     امام.جمعه     عبدالله.نادری     روز.پرستار     بیمارستان.زینبیه    
شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >