رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
روز پرستار تجلیل از کرامت انسانی است

7 بهمن 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: روز پرستار تجلیل از کرامت انسانی است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر سعید کشمیری در آیین جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در شهرستان گناوه افزود: روز پرستار، روز تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است که انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به همنوعان می‌بیند.
وی تصریح کرد: روز پرستار روز تجلیل از استقامت و صبوری افرادی است که به دلیل همراهی با بیماران، سلامتی خود را به مخاطره می‌اندازد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: پرستاران، سرچشمه جوشان مهر و عطوفت‌اند که کلام مهر آفرینشان گرمای درد را به خنکای عشق و مهربانی تبدیل می‌کند‍، همانان که رنج توان‌فرسای بیماران را با تبسم خویش می‌کاهند.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: پرستاران انسان‌های وارسته‌ای هستند که با الگو گیری از حضرت زینب (س) در جامعه بشری خدمت می‌کنند.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) نیز گفت: شما پرستاران مایه افتخار بیمارستان و حوزه سلامت هستید.
شهرام جلال پور افزود: پرستاران انسان‌های صبور، فداکار و بزرگی هستند که علی‌رغم کار و تلاش خستگی‌ناپذیر در یک محیط پرتنش، آن‌چنان‌که شایسته هست قدردان زحماتشان نبوده‌ایم ولی خداوند ناظر بر کارهای ارزشمند شما پرستاران خواهد بود و اثر معنوی این تلاش خود را، در تمام مراحل زندگی خواهید دید.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه مراسم جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در تالار میلاد این شهرستان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رؤسای بیمارستان‌های شهدای خلیج‌فارس و دیلم، فرماندار، شهردار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
در اين جشن باشکوه علاوه بر پرستاران، پزشکان متخصص بیمارستان، بازنشستگان قديمي كه سال‌های قبل بازنشسته شده بودند نیز حضورداشته و موردتقدیر قرار گرفتند.
گفتنی است رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه از پرستاران این بیمارستان تجلیل کرد.
انتهای پیام / م.ک ۴۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >