سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
پرستاران نقش مهمی در حفظ و ارتقای سلامت جامعه دارند

8 بهمن 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: پرستاران نقش مهمی در حفظ و ارتقای سلامت جامعه دارند و از حلقه‌های مهم و مؤثر در زنجیره سلامت هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در مراسم جشن روز پرستار ضمن قدردانی و تشکر از برگزارکنندگان این جشن بزرگ، گفت: پرستاری در فرهنگ ما جایگاه بسیار رفیعی دارد، هنری بی‌نظیر و تخصصی بی‌همتا است.
وی اظهار داشت: پرستاری تنها مراقبت از مرز حیات بیمار نیست بلکه دمیدن روح زندگی است و به عبارتی کمک کردن به یک فرد برای بازگشت به زندگی سالم و بدون درد و رنج است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: پرستاران جایگاه والایی در نظام سلامت کشور دارند و شایسته است بهترین تقدیرها نثار این عزیزان شود.
مهندس خویش دوست افزود: این مراسم در راستای احترام به مقام شامخ این عزیزان و با همکاری و همراهی دوستان عزیز در بیمارستان شهید گنجی و 17 شهریور برگزارشده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: جا دارد از زحمات و تلاش‌های همکاران عزیزم در شبکه بهداشت و درمان دشتستان و سرپرست، مدیر و کارکنان بیمارستان شهید گنجی و 17 شهریور و نظام پرستاری شهرستان و کلیه عزیزانی که در برپایی این جشن باشکوه کوشش فراوان داشتند تشکر و قدردانی کنم.
مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده بزرگ پرستاران با همکاری نظام پرستاری، بیمارستان شهید گنجی و شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان و با هنرمندی مجری توانمند استانی آقای حسن غلامی برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم از تمامی پرستاران و بهیاران شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان توسط مسئولین استانی و شهرستانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
روز.پرستار     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >