رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر:
ارایه خدمات درمانی رایگان با حضور پزشکان متخصص در بندر ریگ

16 بهمن 1396
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، خدمات درمانی و بهداشتی رایگان در بخش ریگ شهرستان گناوه به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ارایه شد.

دکتر مرادعلی فولادوند در خصوص ارایه خدمات بهداشتی درمانی به مناطق کم برخوردار استان عنوان داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر و به مدت ۳ روز خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و همچنین اقشار بی‌بضاعت ارایه می‌گردد.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر افزود: خدمات این سازمان در قالب طرح دکتر شهید رهنمون (جهادگران سلامت) و به مناطق جغرافیایی که از قبل تعیین‌شده ارایه می‌شود.
وی اظهار کرد: عمده خدمات ارایه شده در رشته‌های چشم‌پزشکی، داخلی، اطفال، کلیه و مجاری ادراری و قلب است که علاوه بر بخش ریگ در شهرستان دیلم نیز این خدمات انجام می‌شود.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: درصورتی‌که بیماران مراجعه‌کننده دچار مشکلی باشند برای ادامه روند درمان خود به بیمارستان‌های مرکز استان ارجاع و رایگان به آنان خدمت ارایه می‌شود.
دکتر مرادعلی فولادوند افزود: در خصوص آمار احتمالی دریافت‌کنندگان خدمات گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود ۷۰۰ نفر از این خدمات تخصصی بهره‌مند شوند.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر از همکاری سپاه شهرستان‌های گناوه و دیلم، دانشگاه علوم پزشکی، شبکه بهداشت و مجمع خیرین استان در اجرای این برنامه تقدیر کرد.
دکتر مرادعلی فولادوند همچنین از همه پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران بسیجی خواست تا در این طرح خداپسندانه شرکت فعال داشته باشند.
انتهای پیام/م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دهه.فجر     بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.مرادعلی.فولادوند     بندر.ریگ    

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >