مسئول اورژانس 115 شهرستان تنگستان:
اورژانس 115 تنگستان به‌صورت شبانه‌روز در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی است

26 اسفند 1396
مسئول اورژانس 115 شهرستان تنگستان گفت: اورژانس 115 شهرستان تنگستان به‌صورت شبانه‌روزی در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی به مردم و مسافران نوروزی است.

حسین آردن افزود: در ایام تعطیلات نوروز و به دلیل افزایش مسافرت‌ها، حوادث جاده‌ای افزایش می‌یابد و برای کاهش آسیب‌های ناشی از این حوادث مجموعه اورژانس 115 شهرستان تنگستان به‌صورت شبانه‌روزی آماده‌اند تا خدمات درمانی را در کمترین زمان ممکن به هم‌وطنان عزیز ارائه نمایند.
وی تصریح کرد: تعداد 5 پایگاه اورژانس شهری و جاده‌ای، یک مرکز پیام و 2 کمپ نوروزی مستقر در شهر دلوار و روستای خاییز به همراه 32 نفر تکنسین اورژانس 115 و 8 دستگاه آمبولانس مجهز به تمام امکانات، کلیه خدمات اورژانس 115 را در شهرستان تنگستان پوشش خواهند داد.
مسئول اورژانس 115 شهرستان تنگستان با اشاره به نزدیک شدن به شب چهارشنبه‌سوری ادامه داد: در جهت کاهش آسیب‌های ناشی از حوادث چهارشنبه‌سوری علاوه بر آمادگی کامل پایگاه‌های اورژانس، در اقدامی جدید تکنسین‌های اورژانس 115 با حضور در مدارس شهرستان، نحوه برخورد با مصدوم را به‌صورت عملی به دانش آموزان آموزش دادند.
حسین آردن خاطرنشان کرد: افراد در زمان وقوع حادثه ابتدا خونسردی خود را حفظ نموده و بلافاصله با تماس با شماره 115 وضعیت خود را به اپراتور مستقر در مرکز پیام اورژانس گزارش نمایند.
   
انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ایام.نوروز     اورژانس115     حسین.آردن     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >