با نزدیک شدن به عید نوروز انجام شد:
بیش از هزار بازدید در طرح ضربت کنترل مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی استان بوشهر

27 اسفند 1396
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در آستانه عید نوروز بیش هزار بازدید در طرح ضربت کنترل مراکز تهیه، توزیع، نگهداری و عرضه مواد غذایی حساس در استان بوشهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مهندس میمنت توبه‌خاک در این خصوص گفت: با توجه به حساسیت عرضه مواد غذایی در بعضی از صنوف و مسافر پذیر بودن استان علاوه بر برنامه سلامت نوروزی که هم‌زمان با کل کشور در استان نیز اجرا می‌گردد؛ طرح ضربت کنترل مراکز تهیه، توزیع، نگهداری و عرضه مواد غذایی حساس در آستانه عید نوروز در استان بوشهر طی 10 روز انجام گردید.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از یکهزارو 130 بازدید صورت گرفته از اماکن به دلیل حساسیت موضوع نزدیک به 250 اخطاریه به‌منظور رفع نواقص صادر شد و نهایتاً تعداد 2 مورد از مراکز عرضه مواد غذایی پلمپ گردید.
مهندس میمنت توبه‌خاک اظهار داشت: همچنینی در این طرح بیش از نه تُن مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته یا فاسد جمع‌آوری و معدوم شد.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأکید کرد:‌ شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، مراتب را به سامانه مردمی رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت به شماره 190 اطلاع دهند.

انتهای پیام/م.ب 2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید.بهداشت.محیط     عید.نوروز     طرح.ضربت     مراکز.تهیه.غذا    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >