شناگاه ها و پلاژهای شهرستان بوشهر مورد بازرسی قرار گرفت

28 اسفند 1396
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: توسط بازرسین بهداشت محیط طرح سالم‌سازی شناگاه ها و پلاژ بانوان و آقایان مورد بازرسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی عنوان داشت: در راستای سالم‌سازی شناگاه ها و پلاژها، توسط کارشناسان بهداشت آب مرکز بهداشت بازدید مشترکی به همراه کارشناسان محیط‌زیست و شهرداری از پلاژ آقایان در جفره و پلاژ بانوان در کنار پارک دانشجو صورت گرفت تا مشکلات موجود موردبررسی قرارگرفته و نسبت به اعلام وضعیت قابلیت محل‌های مورداشاره جهت شنا تصمیم لازم اتخاذ گردد.
وی اضافه داشت: استفاده از آب‌های ساحلی و شنا گاه‌های طبیعی به‌منظور انجام تفریحات سالم آبی، در صورت آلودگی با عوامل بیماری‌زا و دیگر آلاینده‌ها ، قادر است سلامت محیط‌زیست و افراد را به خطر اندازد که این مسئله همواره برای کارشناسان و مسئولین نگرانی‌هایی را در پی داشته است.
مهندس فخرایی عنوان داشت: برای جلوگیری از بروز چنین خطراتی در شناگاه ها، طرح‌های سالم‌سازی دریا پیوسته مورد پایش قرارگرفته و بازرسین محیط‌زیست و مرکز بهداشت از طریق بازرسی‌ها از وقوع مخاطرات در این اماکن پیشگیری می‌نمایند.
وی اضافه داشت: سنجش‌های آزمایشگاهی آب دریا به‌تنهایی برای تعیین میزان آلودگی و گستردگی آن در شنا گاه‌های ساحلی و طرح‌های سالم‌سازی دریا کافی نبوده و بازرسی شرایط محیط‌زیست و بهداشت این اماکن نیز به همان اندازه دارای اهمیت می‌باشد.
انتهای پیام/ا.س 3000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شناگاه.ها     مرکز.بهداشت.شهرستان.بوشهر     پلاژ     طرح.سالم.سازی     بهداشت.محیط    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >