رییس بسیج جامعه پزشکی بوشهر:
ارایه خدمات سلامت به مناطق کم برخوردار استان بوشهر گسترش می‌یابد

8 ارديبهشت 1397
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: ارائه خدمات سلامت به مناطق کم برخوردار استان بوشهر گسترش می‌یابد.

دکتر مرادعلی فولادوند در حاشیه ارایه خدمات دندان‌پزشکی و پزشکی رایگان به مردم شهرستان جم اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار استان تلاش‌های خوبی صورت گرفته و طرح‌های متنوعی اجرا می‌شود.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اضافه کرد: در همین راستا و به مناسبت هفته سلامت و به مدت دو روز خدمات دندان‌پزشکی و پزشکی رایگان به مردم شریف شهرستان جم و به‌ویژه منطقه کوری حیاتی ارایه شد.
وی ادامه داد: این خدمات به مدت دو روز در رشته‌های دندان‌پزشکی، اطفال، گوش و حلق و بینی، پزشک عمومی، روان‌شناسی، مامایی و تغذیه در شهرستان جم و به نیازمندان روستای کوری حیاتی و مناطق هم‌جوار آن ارائه شد.
دکتر فولادوند خاطرنشان کرد: در حوزه دندان‌پزشکی خدماتی چون معاینه، جرم‌گیری، ترمیم و کشیدن به همه اقشار به‌ویژه به جامعه هدف که شامل دانش آموزان، زنان باردار و مادران شیرده ارایه می‌شود. ادامه روند درمان نیازمندان در بیمارستان‌های شهرستان جم و مرکز استان و به‌صورت رایگان پیگیری می‌شود.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در خصوص آمار احتمالی دریافت‌کنندگان خدمات گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود ۷۵۰ نفر از این خدمات تخصصی بهره‌مند شوند.
وی در خصوص ادامه خدمات بهداشتی درمانی بسیج جامعه پزشکی افزود: ارائه خدمات این سازمان در قالب طرح دکتر شهید رهنمون (جهادگران سلامت) و به‌صورت ویژه به مناطق جغرافیایی که از قبل مشخص‌شده‌اند ارایه می‌شود.
دکتر فولادوند از همه پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران بسیجی خواست تا در این طرح خداپسندانه شرکت فعال داشته باشند.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بسیج.جامعه.پزشکی     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >