سرپرست شبکه بهداشت دیّر:
همه مددجویان کمیته امداد دیر تحت پوشش برنامه پزشک خانواده قرار دارند

10 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: همه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) دیر تحت پوشش برنامه پزشک خانواده قرار دارند و از خدمات آن بهره‌مند هستند.

مهندس احمد آخوندی در حاشیه دیدار با دو نفر از مددجویان بیمار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) دیر افزود: حمایت از فقرا در دسترسی به خدمات سلامت جزء برنامه‌های ویژه شبکه بهداشت و درمان است و در این زمینه تمامی تلاش خود را به کار می‌گیریم.
وی با تقدیر از همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) با مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در برنامه کودکان حمایتی مشارکتی، همکاری بسیار خوبی با مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دارد.
مهندس احمد آخوندی افزود: طی سال گذشته 6 بار به کودکان واجد شرایط، سبد غذایی حمایتی ارایه شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در برنامه کودکان حمایتی مشارکتی، تعداد 158 کودک دارای اختلال رشد و سوءتغذیه دارای خانواده بی‌بضاعت وجود دارد که با همکاری کمیته امداد هر دو ماه، سبد غذایی حمایتی دریافت می‌کنند.
مهندس آخوندی یادآور شد: برنامه کودکان حمایتی مشارکتی با اقدام و همکاری بسیار خوب کمیته امداد توانسته تعداد زیادی از کودکان دارای سوءتغذیه نیازمند را بهبود ببخشد.

انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >