دیدار مسئولین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با امام‌جمعه شهرستان

30 ارديبهشت 1397
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه به همراه جمعی از کارکنان این بیمارستان با امام‌جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه؛ امام‌جمعه شهرستان گناوه در این دیدار ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان اظهار کرد: اگرچه کمبود و کاستی‌هایی در بیمارستان وجود دارد اما خدمات و تلاش‌های خوبی که صورت گرفته نباید نادیده گرفته شود.
حجت‌الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: دستگاه ام آر آی از خواسته‌ها و نیازهای مبرم مردم این منطقه در بخش سلامت است که باید تأمین و در بیمارستان این شهر راه‌اندازی شود.
وی عنوان داشت: به‌منظور برآورده شدن خواسته مردم، رایزنی و تلاش‌های خوبی توسط مسئولان و خیران صورت گرفته و با قول‌هایی که وزیر بهداشت داده انتظار داریم مجوز این دستگاه که برای خرید و نصب و راه‌اندازی آن به رقم بالایی نیاز است، هرچه زودتر صادر و محقق شود.
حجت‌الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی تصریح کرد: با توجه به اینکه خیران شهرستان در کارهای عام‌المنفعه همواره پیش‌قدم و منشأ برکات زیادی هستند از آنان انتظار داریم که در برطرف کردن نیاز دستگاه ام آر آی بیمارستان نیز مساعدت کنند.
امام‌جمعه گناوه در پایان از کاربران فضای مجازی خواست بدون نظر کارشناسی مطلبی نشر ندهند و نقدهایی کنند که راهگشا باشد.
 سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه نیز ضمن ابراز خرسندی از حسن توجه امام‌جمعه شهرستان گناوه نسبت به حوزه درمان عنوان داشت: هدف از این حضور، تشکر از حمایت‌ها و رهنمودهای ارزشمند امام‌جمعه محترم بوده که باعث ایجاد یک آرامش خاطر و انگیزه خاصی جهت پیگیری امور شده است.
شهرام جلال پور گفت: این بیمارستان ازلحاظ نیروی انسانی و تجهیزات نسبت به دیگر بیمارستان‌های سطح استان دارای شرایط پایین‌تری است و با توجه به کمبود شدید نیروی انسانی به‌خصوص در حوزه درمان، کارکنان این بیمارستان فوق‌العاده به بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی تصریح کرد: در همین راستا یکی از اولویت‌های اصلی علی‌رغم وجود مشکلات فنی و کمبودهای حوزه تجهیزاتی و پرسنلی، تکریم کارکنان بیمارستان بود که با افزایش انگیزه در آن‌ها می‌توانست بازدهی بیشتری در جهت خدمت‌رسانی بهتر به مراجعین داشته باشد.
شهرام جلال پور افزود: در بیمارستان در مدت 6 ماه اخیر در بخش تجهیزات پزشکی، رفاه بیماران و کارکنان 30 میلیارد ریال هزینه شده که تغییراتی در چهره ورودی بیمارستان ایجادشده است.

انتهای پیام/ م ک- 4030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.سیدعبدالهادی     رکنی‌حسینی     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.امیرالمومنین    
شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >