نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی:
خدمات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سطح رضایتمندی مردم را افزایش داده است

19 تير 1397
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سطح رضایتمندی مردم را افزایش داده است.

محمدباقر سعادت در آیین تکریم و معارفه مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: فعالان حوزه سلامت در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نقش بسیار پررنگی در تأمین سلامت مردم داشته و حق بزرگی بر گردن جامعه دارند.
وی تصریح کرد: نقش بی‌بدیل جامعه سلامت بر هیچ‌کس پوشیده نبوده و تلاش فعالان حوزه سلامت را تنها خداوند متعال است که می‌تواند جبران کند زیرا زبان گویای تقدیر از این مجموعه نیست.
محمدباقر سعادت ضمن تقدیر از ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: برای جامعه اسلامی افتخار بزرگی است که در حوزه درمان نقش بسیار خوبی ایفا و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم آورده که با مدیریت خوب دکتر کشمیری نیز ما شاهد دستاوردهای خوبی در استان بوده‌ایم.
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تعاملی بسیار خوب نسبت به پیشگیری و درمان مردم استان به وظایف خود عمل کرده و موجب رضایت‌مندی بالای هم استانی‌ها شده است.
محمدباقر سعادت ضمن تقدیر از زحمات سلمان احمدی در دوره تصدی مسئولیت مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: جایگاه حراست بسیار بااهمیت و مهم بوده اما مهم‌تر و بااهمیت‌تر از همه نقش‌هایی که ایفا می‌کند نقش پیشگیری است.
وی ضمن تبریک به احمد باقرپور برازجانی جهت انتخاب به‌عنوان مدیر جدید حراست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: حراست در هر مجموعه وظایف مهم و باارزشی را ایفا می‌کند که چنانچه بتواند نقش پیشگیری خود را پررنگ و بااهمیت‌تر جلوه دهد یقیناً ارزش و جایگاه بسیار بالاتری خواهد داشت.
محمدباقر سعادت فلسفه وجودی حراست را پیشگیری از اتفاقات دانسته و بیان داشت: هدف از وجود حراست در سازمان‌ها، راهنمایی، ارشاد و هدایت کارکنان بوده و این امر تنها با تعامل محقق خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: چنانچه در دستگاه‌های اجرایی خطایی رخ دهد اگر حراست بتواند ارتباط قلبی با فرد خاطی برقرار کند مطمئناً شخص با صراحت و شفافیت اطلاعات را در اختیار آنان قرار خواهد داد و آن موقع است که می‌پندارد هدف مسئولین حراست راهنمایی و نه پرونده‌سازی و اخراج از محل کار است.
محمدباقر سعادت تصریح کرد: حراست سازمان می‌تواند با تعامل، صمیمیت، رفاقت و دوستی با تمام کارکنان ارتباط برقرار کرده و همه خطاها را کشف و رفع نماید.
در آیینی با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل حراست استان بوشهر، رییس و اعضای هیأت رییسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از زحمات سلمان احمدی مدیر سابق حراست دانشگاه تشکر و قدردانی و احمد باقرپور برازجانی به‌عنوان مدیر جدید حراست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد.
انتهای پیام/ م.ف ۱۰۲۶

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     نماینده.مجلس     محمدباقر.سعادت        

تاریخ بروز رسانی:   19 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >