المان شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد

30 تير 1397
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: المان شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کمتر از سه ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

مهدی مرکبی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه همه مدیون خون شهدا هستیم، اظهار کرد: عزت و سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا به‌دست‌آمده است.
وی بابیان اینکه با توجه به جایگاه والای شهدا در عزت و امنیت کشور ما، ساخت المان برای این شهید گمنام در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار قرار گرفت، بیان کرد: برای ساخت این المان تا به امروز بیش از ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که پیش‌بینی می‌شود این مبلغ تا پایان احداث المان به ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برسد.
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: درصد پیشرفت فیزیکی کار تاکنون بیش از ۷۵ درصد بوده است که بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده تا کمتر از ۳ ماه دیگر المان به بهره‌برداری خواهد رسید.
مهدی مرکبی اظهار داشت: طرح کاشی و آیات مرتبط با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأیید و به شرکت تولید کاشی برای ساخت اعلام‌شده است.
وی ضمن تشکر از حمایت‌های مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌ویژه دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه خاطرنشان کرد: در رایزنی‌های صورت گرفته با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مقرر شد فضای اطراف المان نیز با مساحت ۱۸۰۰ مترمربع بلافاصله بعد از اتمام المان شروع به کار شود.
شهید ۱۶ ساله گمنام که در سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دفن شده در عملیات کربلای ۴ در منطقه ام‌الرصاص به فیض شهادت نایل‌آمده است.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     شهدای.گمنام     مهدی.مرکبی        

تاریخ بروز رسانی:   30 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >