طرح ضربت بازدید و کنترل مراکز توزیع مواد غذایی در شهرستان دیلم اجرا شد

7 امرداد 1397
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: طرح ضربت بازدید و کنترل مراکز توزیع مواد غذایی در قالب سه تیم در شهرستان دیلم اجرا و مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته و غیرقابل‌مصرف کشف و جمع‌آوری شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، فاطمه علیمرادی افزود: تمامی متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، خوراکی و بهداشتی به‌صورت مستمر زیر ذره‌بین بازرسین بهداشت محیط بوده و با متخلفین بهداشتی برخورد خواهد شد.
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اضافه کرد: در این طرح از ۴۰ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید به عمل آمد.
فاطمه علیمرادی اظهار کرد: طرح ضربت نظارت و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در قالب سه تیم از کارشناسان و بازرسین از عمده‌فروشی‌ها، هایپرمارکت‌ها و مراکز عرضه مواد غذایی صورت پذیرفت و ۳۰ کیلوگرم مواد غذایی، تاریخ‌مصرف گذشته کشف و جمع‌آوری شد.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی پس از خرید مواد غذایی از مراکز عرضه به تاریخ تولید و انقضاء اجناس توجه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طریق سامانه رسیدگی به شکایات مردمی ۱۹۰ گزارش فرمایند.
انتهای پیام/ م.ب ۳۰۶۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
طرح.ضربت     بهداشت.محیط     شهرستان.دیلم     شبکه.بهداشت.درمان     مواد.غذایی     تاریخ.مصرف.گذشته    
غیرقابل.مصرف     بازدید     کنترل     جمع.آوری    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >