رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
افزایش رضایتمندی مردم باید هدف اصلی دست‌اندرکاران حوزه سلامت باشد/گزارش تصویری

14 امرداد 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: افزایش رضایتمندی مردم باید هدف اصلی دست‌اندرکاران حوزه سلامت باشد.

دکتر کشمیری در آیین تکریم و معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر با تأکید بر رفع نیازهای مردم از طریق ارایه خدمات مطلوب و باکیفیت بیان کرد: با ارتقای کیفی خدمات درمانی تلاش می‌کنیم تا رضایت مردم جلب شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای تکریم و رضایتمندی مردم، اورژانس هسته‌ای که روند اجرایی مطلوبی دارد در جوار بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: امیدوارم باوجود مدیریت جدید و همکاری کارکنان بیش از سابق بتوانیم شاهد موفقیت در این مرکز باشیم و با پیگیری و همکاری بیشتر بتوانیم در راستای اعتلای ارایه خدمت بهتر به مردم گام برداریم.
وی اضافه کرد: انتظار می‌رود با استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای قابل‌توجه بیمارستان، به‌کارگیری خرد جمعی و جلب مشارکت کارکنان در راستای بهبود خدمت‌رسانی هر چه بیشتر گام برداریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تلاش مسئولان دانشگاه نیز بر این خواهد بود که مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در خور شأن و شایستگی مردم عزیز و کارکنان این مرکز باشد.
وی بابیان اینکه مدیریت بر بیمارستان‌ها بسیار حساس و سخت است، ادامه داد: کسانی که این مسئولیت را قبول می‌کنند همواره نیاز به تلاش بیشتر دارند تا بتوانند در راه خدمت در محیط‌های درمانی موفق باشند.
ارتقای کیفی خدمات درمانی
دکتر کشمیری ارتقای بهره‌وری در مراکز درمانی و بیمارستانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را از اولویت‌ها و رویکردهای جدی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد و افزود: وظیفه همه ما است که این محیط آموزشی درمانی را سالم‌تر و بهتر کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: گلایه‌مندی‌هایی از بابت تأخیر دستمزدها و کارانه وجود دارد که به نمایندگی از وزارتخانه از دوستان عذرخواهی می‌کنیم و این قول را خواهیم داد که تمام تلاش خود را به کارخواهیم گرفت که این عقب‌افتادگی پرداختی را جبران کنیم.
وی بابیان اینکه قول پیگیری مستمر درخواست‌ها و مشکلات شما را در زمینه پرداخت‌ها را می‌دهم اظهار داشت: قول دیگری که می‌دهم پشتیبانی کامل از این بیمارستان و تیم مدیریتی آن است و مطمئنیم مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر چون گوهری خواهد درخشید.
دکتر کشمیری ادامه داد: لازم است با نگاه ویژه به رضایتمندی مردم، به‌عنوان یک مجموعه، کار ارایه خدمات سلامت را به انجام برسانیم، همه مسئولان رسالت دارند آنچه شایسته مردم شریف استان است برای توسعه این بیمارستان به‌کارگیرند.
وی بابیان اینکه باید با ارایه خدمت به مردم، نیازهای تخصصی و فوق تخصصی استان را برآورده کنیم، اضافه کرد: آمارها نشان‌دهنده این است که بیمارستان شهدای خلیج‌فارس رضایتمندی خوبی در بین مردم داشته است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در راستای تکریم و رضایتمندی مردم اورژانس هسته‌ای که روند اجرایی مطلوبی دارد در جوار بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر راه‌اندازی می‌شود و همچنین در همین راستا پیگیر ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی بوشهر نیز هستیم.
وی با معرفی عاطفه اسفندیاری به‌عنوان سرپرست بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: دکتر اسفندیاری از بانوان جوان است و این انتصاب به‌طور حتم موجب پیشرفت و شکوفایی بیشتر می‌شود و توقع داریم تمام توان خود را برای ارایه بهترین خدمات به مردم به کار ببندید.
ارایه خدمات به بالاترین کیفیت به مردم شریف استان از مهم‌ترین وظایف نیروهای حوزه سلامت است
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: ارایه خدمات به بالاترین کیفیت به مردم شریف استان از مهم‌ترین وظایف نیروهای حوزه سلامت است.
در این آیین با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عاطفه اسفندیاری به‌عنوان سرپرست بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر معارفه شد و از خدمات دکتر علیرضا حاجیونی تقدیر شد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >