رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پاسداری از آرمان‌های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است

14 امرداد 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پاسداری از آرمان‌های شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای همگانی است.

دکتر سعید کشمیری در نشست با هیأت آزادگان بوشهر افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب پررنگ جلوه دادن ارزش‌های انقلابی در جامعه می‌شود.
وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف مهم دانشگاه‌ها است، پس باید از همه‌ ظرفیت‌ها برای معرفی آرمان‌‌های شهدا و سوق دادن فضای تفکر دانشگاهی به سمت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کرد.
دکتر کشمیری اظهار کرد: دانشگاه با ارتقای سطح علمی دانشجویان محور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به شمار می‌رود و رسالت آن زنده نگه‌داشتن یادوخاطره شهدا در بین نسل جوان جامعه است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و آشنا کردن آن‌ها با زندگی شهدا یک ضرورت است بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آماده هرگونه همکاری برای برگزاری همایش به مناسبت سالگرد ورود آزادگان استان بوشهر است.
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدار گزارشی از نحوه تجلیل و تقدیر از آزادگان دانشگاه ارایه کرد.
در این دیدار به‌پاس همکاری‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هیأت آزادگان شهر بوشهر در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اهدای لوح تقدیر به رییس دانشگاه تقدیر شد.
انتهای پیام/

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     نشست     هیات.آزادگان     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >