رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
آزادگان گنجینه‌های به‌جامانده از دوران دفاع مقدس هستند/گزارش تصویری

23 امرداد 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آزادگان ذخایر انقلاب و گنجینه‌های به‌جامانده از دوران دفاع مقدس و ترجمان ارزش‏هاى حماسى جنگ تحمیلى هستند.

دکتر سعید کشمیری در دیدار با آزادگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: آزادگان عزیز با سپرى کردن دوران سخت اسارت، مرحله‌ی جدیدى از حیات ارزشمند خود را تجربه کرده‌اند و امروز شاهد آنیم که همدوش با امت سلحشور، فعالانه در عرصه‌های مختلف اجتماعى، فرهنگى و اقتصادى در شکوفایى ایران اسلامى گام برمی‌دارند.
وی تصریح کرد: ۲۶ مردادماه، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامى است، روزى عزیز و به‌یادماندنی از روزهاى‏ تاریخ انقلاب اسلامى و یادآور ورود آزادمردان دلاورى است که درراه حفظ و حراست از کیان مقدس جمهورى اسلامى ایران، در میدان‏هاى نبرد حق علیه باطل، شجاعانه افتخار آفریدند.
دکتر کشمیری اظهار داشت: آزادگان باتحمل شکنجه‌های شدید روحى و جسمى، معناى صبر را عیان ساختند و شجاعت را به جهانیان تفهیم کردند.
شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران قهرمانان ملتند
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران قهرمانان جمهوری اسلامی ایران هستند.
دکتر کشمیری بیان کرد: شهدا سند افتخار و جانبازان و آزادگان سند جاویدان و قهرمانان نظام مقدس جمهوری انقلاب اسلامی هستند و مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان قهرمان و خانواده‌های معزز آنان هستند.
وی بابیان اینکه شما سرافرازانه مقاومت کردید و باعث افتخار کشور شدید گفت: آزادگان عزیز مایه افتخار کشور عزیزمان هستند و ما از اینکه همکار شما هستیم به خود می‌بالیم.
دکتر کشمیری تصریح کرد: آزادگان مظهر افتخار، آزادی و سربلندی می‌باشند، چراکه در دفاع از ایران اسلامی از مهم‌ترین سرمایه و دارایی خود گذشتند و باشهامت و مردانگی از شرف، ناموس و اقتدار کشورمان دفاع کردند و خوشبختانه در این راه پیروز شدند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه اگر الآن ما راحت نشسته‌ایم به دلیل این است که شما جنگیده‌اید و درد اسارت کشیده‌اید اظهار داشت: هیچ‌کس منتی بر شما ندارد اگر مزیتی دریافت می‌کنید حق شماست چون عمر گران‌بها و جوانی‌تان را گذاشته‌اید.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: ما به نمایندگی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صمیمانه به شما درود می‌فرستیم و از شما تشکر می‌کنیم و در هر جایگاهی هستیم تمام تلاش خود را برای شما به کارخواهیم بست.
گفتنی است این برنامه به همت امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با حضور رییس دانشگاه، قائم‌مقام رییس دانشگاه در برنامه‌ریزی، مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه، مسئول هماهنگی مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه و آزادگان در سالن ابن‌سینا دانشگاه برگزار شد و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ا از آزادگان دانشگاه تجلیل کرد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     آزادگان     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >