مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:
کلینیک تخصصی در تنگک و هلیله بوشهر بر پاشد

25 شهريور 1397
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: کلینیک تخصصی در تنگک و هلیله شهرستان بوشهر به مدت دو روز و به مناسبت رزمایش سراسری محمد رسول‌الله (ص) برای ارایه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی به مردم این بخش برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) در آیین افتتاح این کلینیک تخصصی گفت: خدمات‌دهی به مردم مناطق محروم از سیاست‌های سپاه است.
 دکتر مرادعلی فولادوند افزود: حضور پزشکان متخصص در قالب کلینیک‌های تخصصی و تیم‌های جهادگر سلامت باهدف پاسخ به نیازهای درمانی افراد در مناطق محروم از سیاست‌های سپاه است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف به مناطق محروم و محرومین که صاحبان اصلی نظام اسلامی می‌باشند یکی از توفیقات مجموعه سپاه است.
وی گفت: سپاه امام صادق استان بوشهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر باید مدلی طراحی کنند تا با بهره‌مندی از پزشکان متخصص حوزه خود، کمبودهایی که در بخش تخصصی در این مناطق وجود دارد را پوشش دهند.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: این بیمارستان صحرایی به مدت دو روز برای ارایه خدمت به اهالی محترم تنگک ۱، ۲ و ۳ و همچنین روستاهای هلیله و بندرگاه دایر شده است.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز بیان داشت: در این کلینیک ۴ نفر دندان‌پزشک، ۲۰ نفر پزشک متخصص و عمومی، ۱۲ نفر نیز کارشناسان تغذیه، روان، پرستار، ماما و ۱۸ نفر نیروی تدارکات و خدماتی مشغول به خدمت‌رسانی به مردم هستند.
مهندس حسن فخرایی خاطرنشان کرد: در این بیمارستان صحرایی افراد ابتدا غربال گیری شده و بعد با برگ ارجاع به پزشک متخصص مراجعه می‌کنند و بعد از ویزیت متخصص چنانچه خدمات تخصصی‌تر نیاز داشته باشند بسیج جامعه پزشکی پیگیری می‌کنند که افراد ارجاع شده خدمات تخصصی مانند عمل جراحی و رادیوگرافی و ام ای آر و سایر خدمات را از بیمارستان‌های استان دریافت کنند.
وی تصریح کرد: در کلینیک تخصصی، متخصص داخلی، اطفال، زنان، ارتوپد، کلینیک سیار دندان‌پزشکی، خدمات مامایی و پزشک عمومی، کارشناس تغذیه، سلامت روان فعالیت می‌کنند.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از تیم جهادگران سلامت کانون بسیج جامعه پزشکی و سازمان بسیج جامعه پزشکی استان که تلاش ویژه‌ای در برپایی کلینیک تخصصی در حاشیه شهر بوشهر یعنی تنگک ها، هلیله و بندرگاه داشتند تشکر نمود.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بسیج.جماعت.پزشکی     کلینیک.تخصصی     دکتر.مرادعلی.فولادوند     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   25 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >