بخشدار بندر ریگ:
خدمات دولت در حوزه سلامت پاسداری شود

31 شهريور 1397
بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، برگ زرینی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت ایران است و همگان وظیفه‌داریم از این دستاورد حمایت و پاسداری کنیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ مسعود شیرافکن در آیین تکریم و معارفه سرپرست مرکز شبانه‌روزی خدمات جامع سلامت امام محمدباقر (ع) بندر ریگ افزود: در برهه کنونی مردم بر مبنای نتیجه کار و رفتار مسئولان، آنان را قضاوت می‌کنند و باید با رعایت قانون به دنبال کسب رضایت ولی‌نعمتان انقلاب در عرصه کاری و خدمت‌رسانی باشیم.
وی اظهار داشت: در حوزه سلامت، متولیان و مردم در کنار هم شعار جامعه سالم را به عمل تبدیل کنند تا همه بتوانند از این نعمت بزرگ بهره‌مند شوند.
بخشدار ریگ گفت: بانوان ایران باید نقش بیشتری در توسعه سرزمینی ایفا کنند و دراین‌ارتباط رویکرد دولت در بهره‌مندی از ظرفیت این قشر در بدنه مدیریتی به‌ویژه در حوزه درمان و بخش متناسب با آن است.
وی افزود: در انتصاب مدیران در حوزه مدیریتی باید شایستگی، تخصص و تعهد در کار مدنظر باشد.
در این آیین دکتر مریم چرومی زاده به‌عنوان سرپرست جدید مرکز شبانه‌روزی خدمات جامع سلامت امام محمدباقر (ع) بندر ریگ معرفی و از خدمات محمدابراهیمی سرپرست سابق تقدیر شد.
بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.
انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     بخشدار     مسعود.شیرافکن     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   31 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >