قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود/ گزارش تصویری

4 مهر 1397
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود که در این زمینه باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

دکتر حسین دارابی صبح چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و ابراز تأسف و تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی اهواز که منجر به شهادت جمعی از هم‌وطنان شد، افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های بسیار ارزشمند دفاع مقدس است.
وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی ارزنده و مفید برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان است که باید از این فرصت کمال بهره و استفاده را ببریم.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی تأکید کرد: باید در مسیر ترویج فرهنگ شهدا در جامعه حرکت کرد و تلاش کرد که یاد شهدا همیشه در جامعه زنده نگاه داشته شود.
دکتر دارابی با اشاره به اینکه حفظ یاد شهدا باید وظیفه همه آحاد جامعه باشد، تأکید کرد: امنیت امروز جامعه مرهون رشادت‌ها و ایثارگری‌ها رزمندگان در دوران دفاع مقدس بوده است.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: هفته دفاع مقدس یادداشت و پاسداشت خاطرات ایثارگری و رشادت‌های مردان مردی است که برای دفاع از مرزوبوم خود جان‌فشانی کردند و بزرگداشت این هفته ارزش‌گذاری به انسانیت است.
دکتر حسین دارابی بابیان اینکه باید روح ایثارگری و در جامعه نهادینه کنیم خاطرنشان کرد: اجازه ندهیم جان‌فشانی و ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس رنگ کهنگی به خود بگیرد و وظیفه ما این است با برگزاری برنامه‌های مختلف، ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های دیگر انتقال دهیم.
مراسم پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور مسئولین و کارکنان برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم از چند تن از ایثارگران و بسیجیان دانشگاه تجلیل شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.دفاع.مقدس     زیارت.عاشورا     دکتر.حسین.دارابی        

تاریخ بروز رسانی:   4 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >